Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közösségi szolgálat iskolában?

Közösségi szolgálat iskolában?

Figyelt kérdés
itt arra gondolok, hogy ha én az 50 órát különböző általános iskolákban, illetve óvodákban szeretném teljesíteni, milyen feladatokra számíthatok?

2022. júl. 30. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én oviban csináltam, reggel bementem, segítettem reggelit osztani, majd utána kitereltük a gyerekeket az udvarra, ott játszottam velük, figyeltem rájuk, hogy ne essenek le a mászókáról, stb.. Aztán bent is játszottunk, majd ebédnél is segítettem, vizet öntöttem nekik, stb, aztán mehettem haza.
2022. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én általános iskolai táborba mentem, ezeket kellet csinálnom:


-Gyülekezőkor mi vigyáztunk a gyerekekre

-Segítenünk kellet barkácsoláskor

-Amikor ebédelni mentünk kísérgetni kellet a gyerekeket

-Ebédnél mi mertünk nekik levest és mi öntöttünk limonádét

-Mi kentük és osztottuk a nutellás kenyeret


:D

2022. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellett először ilyet csinálni (az én évfolyamomnak), és nálunk viszont legfeljebb 2 helyen lehetett akkoriban. Azóta ez simán változhatott, de azért előtte érdeklődj ennek szerintem utána, nem hiszem, hogy annyira sok helyre lehetne lebontani, hiszen nem többszáz óráról van szó (csak mert írtad, hogy különböző ovikra, iskolákra gondoltál). Szerintem egyébként nem éri meg az adminisztráció miatt többfelé bontani, hacsak nem lett egyszerűbb azóta.
2022. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!