Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most szeptembertől majd...

Ha most szeptembertől majd elindul ez a pontrendszer vagy micsoda a tanároknak, akkor mi lesz a Pedagógus 1 meg Pedagógus 2 hülyeséggel? Az is megmarad azért?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 17:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%
Még ebben az évben a korábbi fizetésünket kapjuk, ebben az évben fognak először értékelni minket. Utána a megszerzett ped. 2 és mester fokozat mehet a kukába, semmit nem számít. És rengeteg milliárdot beleöltek ebbe a 10 évig élő minősítésbe. Valakinek biztos jól jött.
tegnapelőtt 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

"rengeteg milliárdot beleöltek ebbe a 10 évig élő minősítésbe. Valakinek biztos jól jött."

Azoknak is jól jött, akik belementek, nem? Hiszen azért csinálták meg a minősítést, hogy több legyen a fizetésük. Kalkulált mindenki.

Én mondjuk azok között voltam, akik nem adták a nevüket az egészhez.

tegnapelőtt 17:34
 3/41 anonim ***** válasza:
A mester még csakcsak. A ped2 aprópénz volt, azt hiszem, bruttó 20 ezer. Inkább félelemből mentek bele az emberek, mert ha határidő volt rá.
tegnapelőtt 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

"félelemből mentek bele az emberek, mert ha határidő volt rá"

Én úgy láttam, hogy sokan tényleg a pénzért csinálták, illetve igen, féltek a határidőtől, de ez hülyeség volt, mert semmi olyan következmény nem volt mellétéve, amitől tényleg félni lehetett volna. Engem ezzel a kettővel próbáltak kapacitálni, hogy de miért hagyom ott nekik azt a pénzt, meg hogy de hát kötelező - pedig nem volt az akkor sem, amikor már annak nevezték.

tegnapelőtt 18:16
 5/41 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy nem volt következmény meghirdetve - kirúgás. 2 év türelmi idő, ismétlés, és ha nem megy, kirúgás.
tegnapelőtt 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
De az a határidő, ameddig valóban muszáj volt jelentkezni, csak akkor jött el, ami után pár hónappal el is lett törölve a kötelezősége az egésznek. Ehhez képest voltak, akik évekkel(!) korábban belementek abban a tudatban, hogy máris kötelező. Ez nettó hülyeség, mert akkor még csak annyi volt, hogy "egyszer majd kötelező lesz".
tegnapelőtt 18:47
 7/41 anonim ***** válasza:
És ha már kötelező (lett volna), akkor minek várjanak a pénzzel meg az izgalommal.
tegnapelőtt 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Igen, a pénzt még értem, mondom, legtöbben ezért mentek bele: a pénz miatt.


De hogyhogy az izgalommal? Én pont leszartam az egészet, úgyhogy megúsztam az izgalmat, mert tudtam, hogy nem kötelező - csak majd egyszer állítólag kötelező lesz. És menet közben ráadásul azt is egyre inkább látni lehetett, hogy mennyire döcögősen megy az egész (visszamondja a KLIK aznap reggel, meg ilyenek..., tisztára megalázó az egész), hogy milyen sokan nem minősültek még, és hogy mennyire nincs rá kapacitása a rendszernek, hogy mindenkire sort kerítsenek majd a határidőig.

tegnapelőtt 19:30
 9/41 anonim ***** válasza:
Nem a KLIK, hanem az OH, és nem jódolgukban, hanem azért, mert lábát törte a szakértő.
tegnapelőtt 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Akkor OH, tökmindegy :). Én lábtörésről nem tudok, de arról igen, hogy nálunk több kollégát is felültettek, olyan is volt, akit többször is, úgyhogy nem csak duplán, hanem minimum triplán szívott a bemutató órákkal...
tegnapelőtt 19:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!