Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz és késő ha 26 leszek mire...

Gáz és késő ha 26 leszek mire mesteren diplomázok?

Figyelt kérdés

Csúszok a végzéssel fél évet, mivel évvesztes voltam, a középsulim is 5 éves volt, csomó évet vesztettem. Ha minden a terv szerint halad, 24 leszek mire kezdem a mestert (de ott évvégén töltöm a 25-t) tehát mire végzek abban az évben már a 27-et fogom tölteni és még sehol se vagyok.

Egyetemen voltam külföldön tanulni, rengeteg lehetőséget kihasználtam de így, hogy egy évet csúszok úgy érzem mire 27 leszek semmit se értem még el

Mások ilyenkor már dolgoznak vagy szülni fognak.



jún. 18. 17:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja én 17 éves korom óta folyamatosan dolgozok diákmunkán, csak a diplomámmal nem dolgoztam (de önkénteskedtem sokat) mivel gyerekekkel fogok dolgozni nem vállaltam egyetem mellett fix munkát mert nem akartam őket otthagyni x idő után nyilván. Szóval emiatt félek hogy hátrány lenne
jún. 26. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!