Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valóban figyelembe veszik a...

Valóban figyelembe veszik a munkaerő piacon, hogy hol diplomázott az ember?

Figyelt kérdés
pedagógusi irányzatban szeretnék továbbtanulni levelezőn, azért szemezek az EKE-vel az ELTE helyett, mert hallásból úgy tudom sokkal kíméletesebb, ami nekem teljes állású munka mellett azért jóval könnyebb lenne.

2021. dec. 13. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit se érdekel.
2021. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Itthon örülnek, ha van egyáltalán pedagógus, nemhogy még válogassanak is.
2021. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az EKE-n tanulok ( mostmár EKKE). Pedagógus képzésnek mindegy, hogy hol végzed, a fizetés alacsony lesz, az iskolák meg örülni fognak, hogy megy valaki.

Amúgy nem tudom mire gondolsz, hogy "kíméletesebb". Nekem eddig majdnem minden hétvégén volt órám, reggeltől estig, akár péntek és szombat is van óránk reggel kb. 9-től este 18-ig.

2021. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedagógus akarsz lenni, akkor tök mindegy hol végzed el. Más szakma esetén viszont nem biztos, hogy ilyen egyszerű a helyzet...
2021. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Kevés olyan van, ahol számít.
2021. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!