Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nagyon gaz ha...

Szerintetek nagyon gaz ha ujra 9.es leszek?

Figyelt kérdés
Eddig technikumba jartam iden vagyok 10.es de tovabbtanulasi szempontbol nem jo a technikum es ezert atmegyek gimnaziumba viszont mivel mar 10.es vagyok a jogszabalyok miatt nem lehet kulpmbozetiznem es olyan fura bele gondolni hogy mikor 11.es nek kene lennem ujra 9.es leszek anelkul higy valaha barmibol is megbuktam volna es raadasul 16 vagyok es ez olyan erdekes erzest kelt bennem es stresszt

jún. 12. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne görcsöljél! Az én kislányom most kezdi a 3-dik 9 évfolyamot. az első évben technikumban járt, de nagyon beteg lett, és nagyon sokat volt kórházban a 2-dil 9 évfolyamnál már eleve sok hiányzás miatt nem lehet értékelni az évét. úgyhogy újra 9-es lesz. ja és decemberbe tölti a 18-at. Úgyhogy hajrá!!
jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Technikumból is mehetsz egyetemre, gondolom érettségizni attól még fogsz. Biztos, hogy nem ismételnék újra 2 osztályt, ennél szerintem az is jobb, ha technikum után nem mész egyből egyetemre, hanem kihagysz egy évet, majd leérettségizel abból a hiányzó 1-2 tárgyból, ami kell az áhított szakhoz.

Én 16 évesen nem is szívesen ültem volna be a 14 évesek közé, tizenévesen sokszor még 1-2 év különbség is sokat számít.

jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Semennyire sem gáz, viszont szükséged lesz a +1 évre, mert a technikum után a gimi hardcore lesz…
jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

"tovabbtanulasi szempontbol nem jo a technikum"

Ha egyszer ráépül a középiskolás anyagra, akkor mi lehet a baj vele? Kitörli szaktárgy az agyadból az általános tárgyakat?

jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy jobb technikumból nagyobb eséllyel jutsz be a felsőoktatásba mint egy legalja gimnáziumból. Cikinek nem ciki újra kilencedikesnek lenni. Más kérdés hogy fogod e bírni a tanulást.
jún. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Én sem mennék át, de nem a cikiség miatt. Technikumot után simán felkészülsz egyedül egy/két emelt érettségire, megírod és már bent is leszel az egyetemen.
jún. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!