Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan, aki otthagyta az...

Van olyan, aki otthagyta az egyetemet, neki mit szólt a környezete?

Figyelt kérdés
Én többet is ismerek, de az én szüleim átmnetek vadállatba, hogy "mit mondunk ennek, mit mondunk annak, nem tudok mit kitalálni a kollégáinak". Azt mondta, csak első félévben tudta volna "megengedni", mert akkor még el tudott volna számolni a kollégáknak. Igazából ezt az egészet anyám erőltette rám és aki megmondta neki, az azóta is egy büdös k..va. Másik szakra sem engedett át és az lett a vége, jogy kicsesztem 4 évet anyám hülyeségére és most azt kell mondanom, mindenkinek van diplomám és így nem is tudok falubaan jelentkezni sehova. De elköltözés szóba sem jöhet. Ráadásul a falusiak szarrá cseszegetnek.
jan. 11. 09:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ha a kérdezőt ilyen brutálisan megverték, akkor miért nem jelentette fel az apját a gyámügynél vagy a rendőrségen ?!
jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem mertem, illetve anyám támogatja, a barátaimnak, ismerőseimnek elmondtam, meg ilyen segélyszervezetnél próbálkozom.
jan. 12. 14:37
 23/23 A kérdező kommentje:
Semmi sikerrel, mert egy normális szót nem kaptam, csak "ne sajnáltasd magad, költözz el".
jan. 12. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!