Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Folytathatom egyáltalán az...

Folytathatom egyáltalán az egyetemet?

Figyelt kérdés
A sztori, hogy sajnos átraktak fizetősre egyetemen, jelentkeztem februárban megint felvin, felvettek, kreditelismerési kérelmet ma postán is feladtam. Ha ne adj isten, nem fogadják el, vagy nem érkezik be időre, akkor folytathatom fizetősön, a jelenleg élő jogviszonyommal, vagy így, hogy kérelmet adtam be a kreditekről, automatikusan a mostani jogviszonnyal kezdhetem a következő évet?
2023. aug. 20. 00:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tessék?? Felvehetnek újra ugyanannak az egyetemnek ugyanarra a szakjára, ahova már egyébként is jársz??
2023. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
12. Jelentkeztem ismét ugyanarra a szakra.
2023. aug. 21. 00:26
 13/17 anonim ***** válasza:

Szóval te már a februári jelentkezésnél azon agyaltál, hogy tudsz trükközéssel államin maradni ahelyett, hogy tanultál volna, ezzel más elől elfoglalva a férőhelyet.

Gratulálok hozzá.

Igaza van az 1-esnek.

2023. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Senki elől nem lett elvéve a hely, mivel ponthatár se volt. Mellesleg a körülmények ismerete nélkül ne törjünk pálcát a másik feje felett. Nem ismerjük egymást. Nem kellemes egy krónikus betegség, amit időszakos kórházi bentléttel, gyógyszerekkel lehet kordában tartani. Igen, ezek a dolgok olykor a tanulás kárára mentek. Neked is szép napot kívánok!
2023. aug. 21. 12:58
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora lúzer, te jó ég! 🤣
2023. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Olyan nincs, hogy ponthatár nincs egy felvételinél.

Amúgy meg, mivel biztos, hogy nem változott a tematika ennyi idő alatt el fogják fogadni a kreditátviteli kérelmet.

2023. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16. Még te is kerülhetsz olyan helyzetbe, mikor semmi se lesz annál fontosabb, hogy életben maradj. Ne kerülj!!! Nyugi barátom, te se vagy kisebb lúzer nálam. Én a legjobbakat kívánom neked, nem fogok leszállni a te szintedre.
2023. aug. 21. 16:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!