Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény Károli pszichológia...

Vélemény Károli pszichológia karról? Nehéz megközelíteni tömegközlekedéssel az épületét?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hányadiknak jelöljem meg, mert kicsit tartok tőle, hogy minden nap órákat kell utaznom az pszichológiai intézethez. Remélhetőleg felvesznek koliba, de nem láttam olyat, ami közel helyezkedne el hozzá.

2023. ápr. 27. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Azt sem tudjuk, hogy honnan járnál be.
2023. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha egyetemre készülsz, csak képes vagy használni az útvonaltervezőt :) Mi nem tudhatjuk, honnan fogsz bejárni, de megnézheted, melyik károlis kolitól mennyi idő alatt és mivel közelíthető meg, ha pedig nem kapsz helyet koleszban, a környéken keress szobát, jobban is jársz, mint akik megengedhetik maguknak a drága belvárosi albit, aztán bumlizhatnak ki onnan.
2023. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen már keresgéltem neten, útvonaltervezőben is megnéztem őket. Azért írtam, hogy vélemények/tapasztalatok érdekelnének, hogy más aki oda jár, hogy oldja meg, mennyire elviselhető, megéri-e.
2023. ápr. 29. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy kicsit nehézkes...főleg ha nem szereted a reggeli órákat...akkor még nyűgös is...XD
2023. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!