Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha engem megvernek középiskolá...

Ha engem megvernek középiskolában úgy, hogy direkt hozzá se érek aki engem támad. Akkor engem kirúghatnak vagy csak őt?

Figyelt kérdés
Ha például szünetbe valaki engem elkezd ütni, de én nem támadok vissza. Akkor csak őt rúgják ki? Vagy engem is kirúghatnak mert szimplán csak amiatt mert a "balhéhoz" közöm volt?
2023. febr. 24. 14:50
A kérdező szavazást indított:
Igen téged is kirúghatnak
Mivel téged támadtak meg ezért téged nem
Ha ilyen miatt kirúgnak akkor az iskola hibát követne el + következménye lenne az iskolára nézve
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy fogyaték lehetsz
2023. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért? Ez a kérdés ez elméleti és szerencsére nincs ilyenhez közöm. És ha valaki egy "balhés" helyre jár iskolába. Viszont nem szeretné elveszíteni az esélyt arra, hogy időben és normálisan leérettségizzen. Akkor mit tehetne?
2023. febr. 24. 14:56
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem rúgnának ki. De azért ha úgy alakul, védd meg magad, én azt mondom! Ez alatt azt értem, hogy üss is vissza. Azért nem rúghatnak ki, csak mert nem hagyod, hogy betörjék az orrod.
2023. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Legyen egy elméleti példa. Te mint nem verekedő fél szidod a verőember anyját aki egy hete halt meg és ezért felpofoznak. Ezért mindkettőtöket kirúgnálak.

Hogyan bizonyítod, hogy te nem ütöttél? Ha van kamerafelvétel az jogszerű e vagy sem? Mi van ha a verekedő ember meggyőz egy tanut hogy te is verekedtél?

2023. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!