Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet új osztályfőnököt...

Hogyan lehet új osztályfőnököt igényelni?

Figyelt kérdés

Már második éve ő az osztályfőnökünk. Először jófejnek tűnt, de azóta bármilyen problémánk van az rá a válasza, hogy "És mit csináljak vele?". Ha igazságtalan velünk egy tanár akkor meg se hallgatja a mi álláspontunkat, csak elítél, hogy x ponton megszegtük a háirendet. Nos, én végigolvastam, és egy ponton se szegtem meg a "diákok kötelességei" részt, viszont ő többször megsértette a jogainkat (megszégyenítés az osztály előtt, kollektív büntetés, stb.) És ha felhoztam neki, akkor elkezdte terelni a témát, hogy az osztályban (35 fő) 5 egyes lett. Hiaba mondtam, higy ennek semmi köze hozzá, nem tudom belőle értelmes választ kicsikarni.


Hogyan lehet újat kérni? Több tanár is van, aki nagyon jófej velünk, és inkább velük beszélünk, mert hiába nem az ofőink, segítenek.



2023. febr. 13. 13:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kerdezo!


Ha órátok lesz ezzel a bizonyos tanárral, kérdezzétek meg tőle komolyan, hogy vállalná e valóban az osztalyfonokseget, és ha igen, akkor kérjetek együtt egy időpontot az igazgatohoz meghallgatásra. De amúgy sokszor csakúgy mondják ezeket a dolgokat, valójában nem gondolják komolyan. Első voltam

2023. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezt szülői kérelem nélkül úgysem tudjátok elintézni. Az igazgatóhoz kellene mennie majdnem az összes szülőnek, vagy néhánynak a többi írásos beleegyezésével, hogy szeretnétek osztályfőnököt váltani szeptembertől. Előtte meg komolyan beszélni kellene azzal az emberrel, aki azt mondta, hogy szívesen lenne az osztályfőnökötök, mert második átgondolásra nem biztos, hogy emiatt egy kollégájával szeretné összerúgni a port. De nem túl valószínű, hogy lesz ebből bármi is, nálunk az osztályfőnök is le akarta adni az osztályt, mi sem akartuk őt, mégis együtt érettségiztünk le, bár nálunk nem volt önkéntes jelentkező. Ha meg nem sikerül a váltás, csak még rosszabb lesz a viszony az osztályfőnökkel. Én amúgy nem ajánlom, hogy az osztály érdekében te vidd vásárra a bőrödet és vívj meg az osztályfőnökkel, mert akkor majd rád fog pikkelni és ott tesz majd keresztbe, ahol tud meg akar.
2023. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

"Örülj, hogy van tanárod még. Lassan az se lesz és nem lesz problémád."


Mondjuk ehhez a szennyhez, amit oktatásnak neveznek nálunk, jobb is, ha nem lesz, aki asszisztál majd.

2023. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#10

"Ha annyira akar az of-etek lenni akkor miért nem rendezte még el, hogy ő legyen?"


Ez nem ilyen egyszerű, azért kérdeztem meg, hogy hogyan lehet.


"Ti miért nem mondtátok neki?"


Kinek és mit?


"Miért itt vered a s___ed a földhöz??"


?


Köszi a válaszokat!

2023. febr. 13. 18:19
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ez nem ilyen egyszerű, azért kérdeztem meg, hogy hogyan lehet."

Hát nem úgy, hogy beadtok a kérvényt.


"Kinek és mit?"

A tanárnak aki az osztályfőnökötök akar lenni, hogy beszéljen a másik tanárral és az igazgatóval és intézze el. Nem ez lenne a legtriviálisabb megoldása a problémának?

Ha el lehet intézni és tényleg akarja akkor ő elfogja tudni intézni. De ehhez nem ártana egy egyöntetű kérés a részetekről, osztály szinten.

2023. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Világos menjél oda hozzá és mondjad meg neki hogy nem kell emberekkel foglalkoni nyugodtan válasszon másik hivatást nálunk olyan is volt menjen el kapálni, vetni, aratni.
2023. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ügyfélkapun.
2023. márc. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!