Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet új osztályfőnököt...

Hogyan lehet új osztályfőnököt igényelni?

Figyelt kérdés

Már második éve ő az osztályfőnökünk. Először jófejnek tűnt, de azóta bármilyen problémánk van az rá a válasza, hogy "És mit csináljak vele?". Ha igazságtalan velünk egy tanár akkor meg se hallgatja a mi álláspontunkat, csak elítél, hogy x ponton megszegtük a háirendet. Nos, én végigolvastam, és egy ponton se szegtem meg a "diákok kötelességei" részt, viszont ő többször megsértette a jogainkat (megszégyenítés az osztály előtt, kollektív büntetés, stb.) És ha felhoztam neki, akkor elkezdte terelni a témát, hogy az osztályban (35 fő) 5 egyes lett. Hiaba mondtam, higy ennek semmi köze hozzá, nem tudom belőle értelmes választ kicsikarni.


Hogyan lehet újat kérni? Több tanár is van, aki nagyon jófej velünk, és inkább velük beszélünk, mert hiába nem az ofőink, segítenek.



2023. febr. 13. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bepanaszolhatjátok az igazgatónak, de kb esélytelen, hogy mást kapjatok
2023. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Tudod, mekkora plusz munka egy osztályfőnöké? Örülnek, hogy be tudnak valakit palizni, hogy vállalja el. Senki nem fog csak úgy jelentkezni osztályfőnöknek, akinek nincs osztálya, annak nem véletlen nincs.
2023. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Te valami álomvilágban élsz, vagy nem Magyarországról van szó?
2023. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1 köszi!


#2 tudom, hogy mekkora munka, de van, akinek jobban megy es szereti csinálni. Mondta is, higy elvállalna minket.


#3 ? Magyarországon jáoo suliba

2023. febr. 13. 14:26
 5/17 A kérdező kommentje:
*járok
2023. febr. 13. 14:27
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
#5 nem tudom hány éves vagy de beszélgess pár felnőttel, lehetőleg többféle politikai beállítottságúval, és meglátod, hogy miért írtam ezt.
2023. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Röviden. Örülj, hogy van tanárod még. Lassan az se lesz és nem lesz problémád. De éretségid vagy 8 általánosod sem ha nem fejezed be addig.
2023. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
balázska a zsalapítványi oskolában ki vagyon zsakmányolva.
2023. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#6 Úgy érted, hogy tanárhiány van? Tudom, én is mentem tüntetni. De mint írtam, lenne olyan tanár, aki jól csinálná és el is vállalná.


#7 Látom te sem érted :D Örülök, hogy van tanár, de ne vállaljon osztályt olyan, aki nem tudja hogyan oldjon meg egy problémát :D Van tanár, aki szívesen lenne az osztályfőnökünk és jól is csinálná.


#8 ?

2023. febr. 13. 15:51
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira akar az of-etek lenni akkor miért nem rendezte még el, hogy ő legyen?


Ti miért nem mondtátok neki?


Miért itt vered a s___ed a földhöz??

2023. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!