Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy az 5 10 éves...

Igaz, hogy az 5 10 éves osztálytalik arra vannak, hogy összehozzuk ami 16-8 évesen nem sikerült?

Figyelt kérdés
Nyilván volt crushokra gondolok :Dd
2023. jan. 26. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből szoktak a nagy pofára esések lenni. Nem, nem arra való, hanem arra, hogy összeülj pár órára azokkal az emberekkel, akikkel régebben napi szinten kapcsolatban voltál. Ha valaki nagyon össze akart volna jönni veled az elmúlt 5-10 évben, az megtalálta a módot arra, hogy a tudtodra adja.
2023. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rengeteget változnak az emberek ezalatt az idő alatt
2023. jan. 26. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én továbbra is azt láttam, hogy a volt osztálytársaim nem sokat változtak. És ugyanazok a klikkek voltak, mindenki azokkal ült le beszélgetni, akikkel annak idején is jóban volt. Mondjuk engem sem igazán érdekel, hogy az a leány, aki megkeserítette az életemet, most hogy él. Hol dolgozik, hány gyereke van, teljesen hidegen hagy.
2023. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz, ilyet most hallok először. :D Osztálytalálkozó nosztalgiázásra van, hogy lesz-e 2 ember között valami több, az egyéni szerencse kérdése, de még egyszer nem hallottam, hogy két ember osztálytalálkozó után összejött volna. Viszont a mai világban van facebook, nem kell osztálytalálkozó ahhoz, hogy valakire ráírj.
2023. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy úgy gondolod, hogy a volt gimis szerelmeddel most akarsz összejönni? Hát, hallottam már ilyesmiről, de én nem reménykednék ebben.
2023. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt gimis szerelmem. Egy két nagyon dögös csaj van akit levarrnék csak :D
2023. jan. 27. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, és nyilván szingli, és azóta is csak téged vár?
2023. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!