Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi volt a legnagyobb hülyeség...

Mi volt a legnagyobb hülyeség amit iskolai éveitek alatt csináltatok?

Figyelt kérdés

Harmadikas koromban eltörtem a csuklóm, és kirugattam egy osztálytársam, ahogy rákentem, hogy rácsapta az ajtót. Teljesen irreális történet volt, de senki nem kérdőjelezte meg, mert a gyerek problémás volt, és mindenki utálta.


9ben beköptem az osztálytársamat, hogy snüsszöt ad el az általános iskolásoknak dupla áron. Hatalmas balhé lehetett volna mert mindenki tolta, még az igazgató fia is, de a M nem köpött be senkit, és a többieknek el lett tusolva.


12ben kőrzővel addig kapartam az orromat, amíg el nrm kezdett vérezni, hogy megússzam a felelést egy hülye versből xd


2022. dec. 18. 22:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10 nagyon sajnálom. Bár ez egyáltalán nem hülyeség, és szégyellni való sincsen benne. Az államnak biztosítania kell egy létminimumot, vagy, ha nem akar foglalkozni az emberrel, akkor ő megoldja magának a túlélést. Semmi probléma nincs ezzel.
2022. dec. 19. 01:11
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Kilyuggaltam az igazgatóhelyettes biciklijét vagy 30 helyen pillangókéssel, mert valami vitám volt vele😁
2022. dec. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
a wc csésze mellé kakiltam! lett is botrány! az ehgész iskolát összehívták az udvaron, hogy ki volt az,szerintetek lebuktam? ugyan már!
2022. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 hahahhaa brutál
2022. dec. 21. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!