Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi volt a legnagyobb hülyeség...

Mi volt a legnagyobb hülyeség amit iskolai éveitek alatt csináltatok?

Figyelt kérdés

Harmadikas koromban eltörtem a csuklóm, és kirugattam egy osztálytársam, ahogy rákentem, hogy rácsapta az ajtót. Teljesen irreális történet volt, de senki nem kérdőjelezte meg, mert a gyerek problémás volt, és mindenki utálta.


9ben beköptem az osztálytársamat, hogy snüsszöt ad el az általános iskolásoknak dupla áron. Hatalmas balhé lehetett volna mert mindenki tolta, még az igazgató fia is, de a M nem köpött be senkit, és a többieknek el lett tusolva.


12ben kőrzővel addig kapartam az orromat, amíg el nrm kezdett vérezni, hogy megússzam a felelést egy hülye versből xd


2022. dec. 18. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Undorító dolgokat csináltál. Fideszes vagy?
2022. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
És ezekre büszke vagy? Mert nem kéne.
2022. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2 nem


1 nem

2022. dec. 18. 23:15
 4/14 A kérdező kommentje:
De a kérdés nem ez volt
2022. dec. 18. 23:16
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Fizika órán megettem a tollal írt puskamat, mert azt hittem hogy én buktam le. (de nem én, hanem a mellettem ülő).


Ki kellett kerezkednem mert a tinta folyt le a torkomon, azt hittem meghalok. 😂

2022. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 hahaha ez jó. De remélem azért sikerült a kettes 😂
2022. dec. 18. 23:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Perszeeee!! A végén lettünk elkapva. 😂
2022. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1./ Kitaláltam, hogy kipróbálom milyen ha eltörik a lábam, és begipszelik. Erre azt eszeltem ki, hogy felfordítok két szemetesvödröt a suliban ráteszem a lábam és megkérem az osztálytársam, hogy ugorjon rá, hogy eltörjön. Az ötlet alapvetően nem volt rossz, de mégse. A két szemetesvödör eléggé összetört, az osztálytársam kifejelte a folyosói ablakot (igen ezt mi a suli folyosóján csináltuk). És eltörte mindkét kezét ahogy rosszul esett az alóla kiforduló lábam miatt. Az egyik kezén csak 2 ujját, de a másikon a csuklójánál tört. Nyilván mindketten jó nagy intőt kaptunk.


2./ A fizika terem kulcsra volt zárva, és csak a tanárral lehetett bemenni, és nem igazán akartunk dolgozatot írni. Majd kitaláltuk, hogy a zárba ragasztót nyomunk egy injekciós fecskendőből akkor az be fog ragadni. Szereztünk is valami gyorsabban kötő ragasztót és a szűnet elején belenyomtuk a zárba. Itt is egy apró hiba csúszott a remek ötletbe. A tanár ki se jött a teremből amikor kiengedte az előző osztályt, mert elkezdte a dolgozat feladatokat felírni a táblára. Így nem kinyitni nem lehetett utána az ajtót hanem bezárni. Hatalmas balhé volt, szerencsére sose derült ki ezek után, hogy melyik osztály volt a tettes.


3./ Volt egy rettenetesen köcsög magyartanárunk (az egész iskola utálta). Összekevertünk grafit port (ehhez egy csomó ceruzát meghegyeztünk és összegyűjtöttük) zsírral és ezt rákentük a kilincsre belülre, hogy ne látszódjon. Meg is fogta és totál fekete lett a keze. Egyből levette, hogy ez neki szól. De addigra mindent összekent a grafitos zsírral. A nem túl magas értelmi fokon álló igazgató az egész osztálynak! itőt írt be. De, hogy egyszerűbb legyen velünk iratta be az ellenőrzőkönyvbe az intőt, és kb. az a szöveg született: "T. szülők! A mai napon bekentem az osztályterem kilincsét fekete zsírral.... / a többi részre nem emlékszem/ Aláírás X.Y Igazgató.

2022. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Zseniális 😂😂😂


Erről eszembe jutott, amikor B kivett egy lány táskájából egy betétet, és hozzácsapta a táblához, és az odaragadt. Gondoltam, tökéletes alkalom, hogy a rózsaszín krétát széttörjük a tanár székén, mert a betéttel lesz elfoglalva, és nem látja meg. Krétapor volt az egész szék. Jött be, a betéttel volt elfoglalva, úgyhogy húzta ki a széket, és beleült a nő, fehér gatyában. Amikor felállt és elkezdett a táblára írni, miután a betét el lett távolíttatva Bvel, mindenki röhögött, és nem értette miért, de egy idő után nem érdekelte, csak írt tovább, vagy éppen nézte a jegyzeteit. Ami ott volt az asztalon, a félig kihúzott széktől 5 centire légvonalban, szóval bőven periférián belül volt, csak nyilván nem az volt neki fókuszban, hanem a magasabban lévő könyv, így nem vette észre. Egész órán benne üldögélt, aztán vége lett, és mindenki ment a dolgára. Másnap mosolyogva jött be, hogy nem értette miért nézi mindenki a folyosón, de aztán mennie kellett egy megbeszélésre valahova, és azután szóltak neki. Nem voltunk leszidva, nagyon jól vette a viccet, és szinte nevetett, de nyilván azért biztatni se akarta a viselkedést, szóval gyorsan tovább is léptünk. Nagyon tisztelem emiatt, és a történetben inkább a szomorú, hogy még a tanáriban sem szólt neki senki, csak délután egy sulin kívüli megbeszélésen egy résztvevő.

2022. dec. 19. 00:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én más korosztály vagyok és már nem ma volt mikor általános iskolás voltam.

Viszont akkoriban mi nagy szegénységben éltünk és amikor jött a hideg és nagyon kezdett a családi pénztárca egyre soványabb lenni akkor minden reggel faterom adott nekem egy fekete zsákot és a táskámba tett egy kis kézi fűrészt aztán szünetekben kiosontunk a hátsó udvarra ahol viszonylag sok fa, bokor volt és ott elkezdtem a fákról a gallyakat fűrészelni le, majd tettem el őket a fekete zsákba. A zsákot kint hagytam elrejtve egy cserje mögé, majd nap végén érte mentem, a hátamra kaptam és vittem haza.

Sosem derült ki. Bár az is lehet, hogy kiderült csak tudták mi a helyzet és akkoriban más időket éltünk, nagyon sok családban rutin tevékenység volt a "fa lopás" így megértőbbek voltak az emberek.

2022. dec. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!