Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME kommunikáció és média?

BME kommunikáció és média?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb, az ELTE kommedia, vagy a BME kommedia?

Az, hogy egyik sem, nem valasz, mert tudom, hogy lofuttyot sem er:))

Normalis valaszokat kernek!<3



2022. dec. 11. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az ELTE-t javasolnám, ott saját meglátásom szerint jobb kedélyűek a hallgatók és kicsit közvetlenebben a tanárok, ezek pedig szerintem fontos tényezők. De ez csak egy vélemény, mindenképp várj meg több választ, hogy tudj mérlegelni. :)


(Bárhová is kerülsz, remélem jól fogod érezni magad ~)

2022. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő komédia, de talán én is az Eltét ajánlanám.
2022. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az eltén vagyok, csak.. utálom.:)

köszi, akkor nem váltok!

2022. dec. 11. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
A kettő közül az eltét mondanám, de más egyetemekem is van ez a szak, ha ott nem tetszik neked.
2022. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a BME-t kerülném ezen a szakon. A kommédiások nem kapnak alaízist, de a nehéz tárgyakból sokat megkapnak és így kommédia szakhoz képest túl nehéz lesz, többi egyetemet nem ismrem ilyen téren.


Ha gazdaságis vagy a BME-n, akkor meg kevésbé vagy kakukktojás a BME-s hallgatókhoz képest, de ha kommédiás vagy, akkor még a GTK gazdasági és műmenedzser hallgatók is lenéznek majd.


Persze nem mindenki, de hallottam, hogy a GTK koliban ez van, de nagyon durván.


Szóval én nem mennék kommédiára a BME re, de gazdasági szakra se kellett volna odamennem, de már mindegy. xDDDD

2022. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért utálod ?
2022. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mert semmire nem jó:)

köszi a válaszokat

2022. dec. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!