Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű szóbeli érettségi...

Emelt szintű szóbeli érettségi sorrend?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mit tudtok arról, hogy szóbeli érettségin a behívás/felelés sorrendje megegyezik-e azzal, amilyen sorszámot az ember az írásbelin kapott? Nekem 1. volt az azonosítószámom októberben, és kíváncsi lennék, hogy ez azt jelenti-e, hogy én leszek a jövő héten az első felelő. Vagy ennek nincs köze egymáshoz? Köszi, ha valaki meg tudja válaszolni.

#érettségi #szóbeli #behívási sorrend
2022. nov. 4. 12:20
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok!! 🙂

Én még nem tudom a sajátomat. Direkt felkeltem ma emiatt korán és elmentem a tájékoztatóra, de végül nem mondták meg a szóbeli pontszámokat. Állítólag nincsenek még rögzítve a rendszerben. Pedig sokan csak emiatt mentünk oda. ☹️ Úgyhogy marad az eredményhirdető értekezlet elsején. Pedig nagyon szeretném már tudni, gondolhatod.

2022. nov. 21. 22:42
 42/48 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincsenek rögzítve a rendszerben, de egy pecsétes papíron ott kellett legyenek a tájékoztató értekezleten az elnök kezében. Ha nem így történt, az szabálytalanság. A vizsgaszabályzat határozottan azt mondja, hogy az elnök ezeket az eredményeket a tájékoztatón ismerteti.
2022. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ott voltak. Nem tudom. Nem értek hozzá, és mivel nincs tanulói jogviszonyom, nem is volt kitől megkérdeznem. De mások is voltak ott, akik emiatt mentek, és csalódottan távoztak, információ nélkül. A bizottság a középszintű szóbeliket akarta elkezdeni, valószínűleg ezért igyekeztek mielőbb lerázni minket. De akkor ezek szerint ennek nem kellett volna így történnie. :( Egyfelől persze mindegy, mert pillanatnyilag semmi nem múlik ezen, elsején meg úgyis megtudom, hogy hány százalék lett a vége... De közben meg nyilván érdekel, jó lenne már tudni. Igazából szerintem meg fogok őrülni jövő csütörtökig. :D

Azt egyébként megkérdezhetem, hogy hová tervezel jelentkezni? Nem akarok tolakodó lenni, tehát elfogadok nemleges választ is, csak hátha szívesen mesélsz róla. :)

2022. nov. 22. 16:17
 44/48 anonim ***** válasza:
Én már sehova.
2022. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Akkor nem te, bocsánat, hanem #40. Csak anonimot látok, elnézést.
2022. nov. 22. 16:33
 46/48 anonim ***** válasza:

#40 vagyok:

Köszönöm szépen!:)

Sajnálom hogy nem közölték veletek a pontszámokat. Kicsit furcsa ez a helyzet, én is úgy tudom hogy a pecsétes papíroknak már meg kellett lenniük az elnöknél.

Sebaj, nem kell hogy megőrülj. :D Az írásbelid 90% felettire sikerült, biztos a végeredményed is nagyon szuper lesz! December elseje meg már egyáltalán nincs olyan messze.

Én ELTE pszichológiára tervezek menni, az lesz az első helyen. Ha esetleg oda nem lesz elég a pontszámom, akkor a PTE pszichológiát néztem ki "B" tervnek. Te hova tervezel továbbtanulni?:)

2022. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

#40/46 köszönöm a biztatást! :)

Menő helyet választottál. Kívánom, hogy sikerüljön bejutnod! Ilyen szép eredményekkel a legjobb úton haladsz efelé.

Nekem nincs még végleges döntésem, pedig lassan tényleg választani kell. Sajnos ami igazán érdekel, arról a környezetem hatalmas erőbedobással igyekszik lebeszélni, és nem ok nélkül, mivel bölcsészettudományi szakterület (=a munkaerőpiaci értéke nem is nulla, hanem mínusz). De a realitás az, hogy az elitszakmákhoz nem vagyok elég jó, a divatos szakok többsége pedig annyira nem érdekel, hogy kínszenvedés lenne elvégezni is, meg utána abban dolgozni is. Úgyhogy egyelőre csak nyávogok és sajnálom magam, mint egy gyerek :)) Majd a karácsonyi időszakban rászánok némi időt, hogy végigböngésszem a felvit még néhányszor.

2022. nov. 25. 15:37
 48/48 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ezt igazából azoknak írom, akik később szeretnének választ kapni arra a kérdésre, amit feltettem ősszel :) A mostani vizsgaidőszakban is szintemelőztem egyet (másik tárgyból), és most egész más volt a sorrend a 2 alkalommal. Az írásbelin az utolsó sorszámot kaptam meg (15), a szóbelire viszont másodikként írtak ki. Tehát úgy tűnik, független egymástól ez a 2 dolog.

Sok sikert mindenkinek érettségihez, egyetemhez, mindenhez!

2023. jún. 14. 22:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!