Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű szóbeli érettségi...

Emelt szintű szóbeli érettségi sorrend?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mit tudtok arról, hogy szóbeli érettségin a behívás/felelés sorrendje megegyezik-e azzal, amilyen sorszámot az ember az írásbelin kapott? Nekem 1. volt az azonosítószámom októberben, és kíváncsi lennék, hogy ez azt jelenti-e, hogy én leszek a jövő héten az első felelő. Vagy ennek nincs köze egymáshoz? Köszi, ha valaki meg tudja válaszolni.

#érettségi #szóbeli #behívási sorrend
2022. nov. 4. 12:20
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nincs köze, de gyakran ábécében hívnak be. Őszi érettségin még az is lehet, hogy van, mert kevesen vannak. Semmi jelentősége. A behívón levő időpont segít.
2022. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azon reggel 8 óra van, és ugye még oda is kell menni fél órával előbb 😕

2022. nov. 5. 12:44
 3/48 anonim ***** válasza:
Ugyanez, nekem is 8 órára kell mennem, pontosabban 7:30-ra.🥲 A baj az, hogy vidéki vagyok és már a reggel 6 órási busszal be kell mennem a városba.😭
2022. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Akkor te rosszabbul jártál. Én legalább közel lakom, csak tökre félek a dologtól.
2022. nov. 5. 12:49
 5/48 anonim ***** válasza:

Igen. Egyébként én is... Az összes témakörből kell húznunk, van esélye hogy belehúzok abba amit nem akarok... Plusz még a tanárok is frissek reggel, ha délután kerültem volna sorra amikor már lefárasztották őket a többiek...nos, az jobb kett volna.😂


Te melyik tantárgyból emeltezel? Jól haladsz a tételekkel?

2022. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Ha 8 óra van rajta, akkor be is fognak hívni az első csoportban. Három embert egyszerre.
2022. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

#6 ez nagyon rosszul hangzik. Reggel 8-kor én még azt sem tudom, merre vagyok arccal, hiába doppingolom magam energiaitallal vagy bármivel ☹️ De köszönöm szépen a válaszodat!

#5 angolból, és nem állok jól, már kezdek kétségbe esni. Az írásbelim tűrhető lett, de a beszéd sosem volt erős oldalam, és nincs is kivel gyakorolnom. Úgyhogy nem lesz egy diadalmenet, attól tartok. Te miből mész? Hogy haladsz vele? (Neked is köszönöm a válaszaidat! 🙂)

2022. nov. 5. 19:47
 8/48 anonim ***** válasza:
Ja, ha angol, akkor nem biztos, hogy több embert hívnak be egyszerre, de valószínűleg akkor is 3 embert rendeltek be reggel 8-ra. Próbálj alkudozni, hogy te legyél az utolsó a csoportból, azzal nyersz 30-40 perc ébresztőt.
2022. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
#8 ilyet lehet?? De jó lenne!
2022. nov. 5. 21:21
 10/48 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

Ne aggódj, biztos menni fog! A tanároddal nem tudsz egy kicsit beszélgetni?

Én magyarból megyek szóbelizni. A témakörökkel meg úgyahogy elvagyok... Ma tanulom meg a maradékot, utána már csak ismétlek. De nagyon megcsúsztam a tételeimmel, nem így terveztem.😅

Az írásbelim nem lett szerintem annyira jó, kb 70%-ra tippelek. Szóval kell a nagyon jó szóbeli... :)

2022. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!