Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű szóbeli érettségi...

Emelt szintű szóbeli érettségi sorrend?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mit tudtok arról, hogy szóbeli érettségin a behívás/felelés sorrendje megegyezik-e azzal, amilyen sorszámot az ember az írásbelin kapott? Nekem 1. volt az azonosítószámom októberben, és kíváncsi lennék, hogy ez azt jelenti-e, hogy én leszek a jövő héten az első felelő. Vagy ennek nincs köze egymáshoz? Köszi, ha valaki meg tudja válaszolni.

#érettségi #szóbeli #behívási sorrend
2022. nov. 4. 12:20
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
#30 nem hagyom, attól nem kell tartanod. És nem 90-et írtam, hanem 90 felettit. 😉
2022. nov. 11. 18:29
 32/48 anonim ***** válasza:

28-as vagyok:

TÚLÉLTEM!:D Egész jó volt, voltak részek amik nagyon mentek, voltak amik kevésbé... De megpróbáltam minden tőlem telhetőt megtenni. :) Borzasztóan kíváncsi vagyok az eredményre!

Kérdező, értesíts hogy myen lett összességében.:D

2022. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok!! Biztos, hogy ügyes voltál!

Ok, tájékoztatlak. De ha te előbb kapsz infót a saját eredményedről, akkor írd meg, légyszi! (Sőt, igazából a tapasztalataid is érdekelnek, mivel én tavasszal megyek majd magyar emeltre, ha minden jól megy. Megköszönném, ha mesélnél.)

2022. nov. 12. 20:25
 34/48 anonim ***** válasza:
A magyar más, mert ott felkészülési idő is van, tehát ott biztos, hogy behívnak hamarabb, de ott sem várható, hogy megvariálják a sorrendet.
2022. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen mesélek neked, nyugodtan írj privit ha majd lesz valami kérdésed.:)

Egyébként én 21-én tudom meg az eredményemet, előbb sajnos biztos hogy nem tájékoztatnak.

2022. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

#34 igen, összesen kb ennyit tudok róla. De ugye ott még ki tudja, milyen sorrendbe tesznek minket 🙃

#35 köszönöm, lehet, hogy fogok! Már 21-én megtudod az eredményt? De jó neked! Elvileg én csak dec. elsején fogom. Vagy ügyfélkapun kiküldik már a bizonyítványosztás előtt? Valójában nem is tudom, hogy megy ez. Látszik, hogy ez az első kétszintű érettségim 😄

2022. nov. 12. 21:19
 37/48 anonim ***** válasza:

"ott még ki tudja, milyen sorrendbe tesznek minket"

Amilyen sorrendben benne vagytok a számítógépes névsorban.

Kavarás csak akkor lesz, ha pl. valaki negyed óra késéssel fut be: akkor előre fognak venni mást, aki már ott van, hogy a bizottságnak ne kelljen várakoznia, mert ki van centizve az idő.

2022. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
#37, értelek és igazad is van, de ezt ki tudja előre? Senki. Főleg, hogy nekem ugyebár nincs is tanulói jogviszonyom. De ott annyira nem is lesz már lényeges a sorrend. Itt is csak azért aggódtam, mert fogalmam sem volt, hogy mi hogyan fog történni. (De nyilván megértettem, hogy más tantárgyakból nem így zajlik a vizsga, tehát nekem az is új lesz. 🙂)
2022. nov. 12. 21:46
 39/48 A kérdező kommentje:
#35 jó híreket kaptál? :)
2022. nov. 21. 11:43
 40/48 anonim ***** válasza:

IGEN!:)

Nagyon boldog vagyok, 81%-os lett összesen, szerencsére max pontot kaptam szóbelin.

Így már sok az esélye annak, hogy bejutok jövőre az egyetemre.😊

Neked hogy sikerült?

2022. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!