Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen nehéz az egyetem?

Ilyen nehéz az egyetem?

Figyelt kérdés
Töri szakra jelentkeztem, érdekel is maga a történelem, de annyi szakirodalom van, amit kötelezően el kell olvasni, s valami irtózatosan szárazak is az olvasnivalók. Vagy nem kötelező az összes szakirodalmat elolvasni? Egy tárgyhoz vagy 10 db könyv társul. Az emelt töri ehhez képest sehol sincs. Nem az olvasással van gond, de kb minden időm elmenne, ha az összes könyvet elolvasnám. Elbizonytalanodtam, nem is kicsit.
2022. szept. 6. 18:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
az egyetemi földrajz könnyű?:D majd rájössz,,
2022. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
21. Nem mondtam ilyet. Nyilván nem könnyű. De úgy érzem, így 1 hónap elteltével, hogy egyre jobban bírom a strapát. :D Nyilván a szakirodalmak többségét már elkértem jegyzet formájában. Írtunk egy töri zh-t, 3-as lett, aminek örülök azért.
2022. okt. 7. 01:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!