Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen nehéz az egyetem?

Ilyen nehéz az egyetem?

Figyelt kérdés
Töri szakra jelentkeztem, érdekel is maga a történelem, de annyi szakirodalom van, amit kötelezően el kell olvasni, s valami irtózatosan szárazak is az olvasnivalók. Vagy nem kötelező az összes szakirodalmat elolvasni? Egy tárgyhoz vagy 10 db könyv társul. Az emelt töri ehhez képest sehol sincs. Nem az olvasással van gond, de kb minden időm elmenne, ha az összes könyvet elolvasnám. Elbizonytalanodtam, nem is kicsit.
2022. szept. 6. 18:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Inkább leadtam a töris tárgyakat még gyorsan.
2022. szept. 8. 11:05
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
és akkor most mi lesz?
2022. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Folytatom a földrajzos tárgyakat továbbra is. Aztán felveszek mellé egy könnyebbet. Talán etikát? Nem megúszni akarom, de míg a földrajz érthető, nincs végtelen mennyiségű szakirodalom, addig a töri esetében már az első előadáson néztem, hogy mi van. Sajnos ezt nagyon benéztem.
2022. szept. 8. 11:42
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

nem baj, legalább időben rájöttél:D én sajnos nem voltam ilyen bátor

nyelv nem megy? az angol tanszék nagyon cuki

2022. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mindig a megérzésekre kell hallgatni. Sajnos én nagyon makacs jellem vagyok. Többen le akartak beszélni a töriről, s igazuk volt. A töri valóban csak addig érdekel, amit egy középszintű érettségi tematika tartalmaz. Remélem a földrajz menni fog, az emeltem abból sokkal jobban sikerült, 78%-al, na most a töri az csak 50%. Az első előadáson földrajzból felidéződött egy csomó dolog, amit még emeltre tanultam, töriből semmi, de tényleg. Elengedtem inkább, remélem ezért nem fognak kicsapni, hogy csak az egyik szakot végzem.
2022. szept. 8. 13:36
 16/22 A kérdező kommentje:
Nyelvek? Van egy közép angol nyelvvizsgám, de ez nem tudom, hogy mennyit számít.
2022. szept. 8. 13:38
 17/22 NTBS ***** válasza:
Nem nehéz. Én 13 éve végeztem történelem földrajz szakon.
2022. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Írnál egy kicsit bővebben 17-es? Pl milyenek a zh-k, ilyesmi?
2022. szept. 8. 14:59
 19/22 A kérdező kommentje:
Végülis visszavettem a tárgyakat. Szó sincs arról, hogy el kellene olvasni az összes könyvet, azok, segítség gyanánt kell elővenni, olvasni, de nem az összeset, nem is lenne rá idő. Megkérdeztem az oktatót. Úgyhogy Don't panic, persze ettől még nyomom most is.
2022. szept. 12. 16:34
 20/22 A kérdező kommentje:
azokat*
2022. szept. 12. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!