Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az a belső ballagás?...

Mi az a belső ballagás? Egyáltalán kötelező? Mi van akkor ha nem megy el rá az öcsém?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 06:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki nem képes írni egy mondatot, Vagy senki se tudja mi az?
2022. jún. 15. 12:56
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nos, hogy a belső ballagás mi, azt nem tudom. Azt viszont igen, hogy a gimis ballagásomra (szakmai után, 2 éves) nem mentem el, az osztályképet sem fizettem be, hogy rajta legyek a tablón, mert nem érdekelt és nem is akartam velük semmit. A tanárok is hajukat tépték tőlük, hát még én, aki bent rohadtam és hallgattam őket 7-8 órán keresztül.


Egy biztos: a tanár maximum pofázhat, de nem kötelezheti a gyereket, hogy el kell mennie. Iskolába járni kötelező, tanórán lenni kötelező, de ezt nem lehet kötelezni, aztán max csúnyán néznek rá, de ballagásnál kit érdekel.

2022. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!