Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha államvizsgán visszaadom a...

Ha államvizsgán visszaadom a tételt és megbuktatnak akkor az mennyire fogja befolyásolni a diploma jegyemet hogyha következő félévben újra megyek és jó jegyet kapok? Remélem érthető a kérdés.

Figyelt kérdés

Igazából az a kérdés, hogy ha bizonytalan vagyok a tudásomban, akkor megéri -e kockáztatni, és elmenni. Kettest, hármast nem szeretnék, azt nyilván javítani sem lehet (ezért sem akarnám megpróbálni azt a tételt amit úgy érzem hogy csak közepesen menne), viszont ha kapok egy egyest az a "végeredményt" mennyiben befolyásolja?

Sajnos úgy alakult az életem, hogy nem tudtam úgy felkészülni a záróvizsgára, ahogy szerettem volna, és ezért vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben.


Köszönöm a válaszokat.



2022. jún. 11. 21:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Hmm biztos lesz, aki azt fogja tanácsolni, hogy tanulj meg 10 tételt és próbáld meg stb...na nekem ez sosem ment. Vagy mindent tudok vagy nem megyek. :D Szóval a BSc-s záróvizsgámat úgy halasztottam anno, ahogyan most te szeretnéd. Ha nem gáz, hogy várnod kell félévet akkor szerintem ne agyalj sokat. :)


Amúgy tudom, ezt a lutris megoldást én is nagyon gáznak érzem, de ha meg nem megyek, a témavezetőim akik várnak phd-ra tuti megölnének... :D ah szívás ez mindenhogy. Ja lehet ellentmondásos amit írtam, de most épp próbálok mindent is megtanulni.

2022. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizonytalan vagy a dolgodban, akkor inkább ne jelenj meg a záróvizsgán. Miért mennél el tételt húzni és visszaadni? Mondd le az egészet. Nem vagy köteles megjelenni ha nem akarsz.
2022. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Tavaly halasztottam egy évet egészségügyi okok miatt, és már nem akarom tovább húzni.
2022. jún. 15. 23:53
 14/26 A kérdező kommentje:
Igazából az egy hét alatt egész vállalhatóra felkészültem sok tételből (meg a jó vázlat azt mondták a többiek már kb félsiker) de tegnap nagyon összeomlottam.
2022. jún. 16. 11:59
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
#14 nyugodj meg kerdezo, szerintem a celegyenesben nagyon kevesen vannak akik nem borulnak ki. en vizsga elotti napon este 11kor hivtam fel anyamat vinnyogva hogy ugye akkor is szeretni fog ha megbukok. ez volt az elso es utolso alkalom hogy egy vizsga miatt sirtam
2022. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
ja es ezekutan szinotosre vizsgaztam, vedesem is otos lett
2022. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

15. Köszönöm szépen!

Ma volt az államvizsga, a védés ötös lett és az A tétel 4 a B pedig 5.

Ebből az egyik tétel olyan volt hogy azt néztük hogy kb 4 tárgyra elég anyagot fog át, de kit zavar :D de meglett és próbálom feldolgozni hogy “csak” négyes. Így is baromi magas lesz a diploma átlagom, úgyhogy nem értem mit nyafogok.

2022. jún. 17. 23:23
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Pont ma gondoltam, hogy megkérdezem mizu. :)
2022. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Neked hogy sikerült? (11-es vagy ha jól gondolom)

2022. jún. 18. 13:34
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Veled izgult a gyakori népe.
2022. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!