Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 16 éves vagyok. Testnevelés...

16 éves vagyok. Testnevelés pótvizsgán mire lehet számítani? Megbuktam testnevelésből, és augusztusban kell mennem pótvizsgára.

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért buktál meg? Készségtárgyból nem szoktak buktatni, még ha nagyon elvetemült a tesitanár, akkor sem szokta az osztályfőnök meg az igazgató engedni. Más tantárgyból is megbuktál?

Gondolom fegyelmezési gondok voltak, nem jártál be órára vagy megtagadtad az együttműködést a tanárral? Nem gondolom hogy évismétlés lesz belőle, a tanár csak annyit szeretne, hogy vedd kicsit komolyabban, add meg neki a tiszteletet. Ha azt mondja, hogy hányjál cigánykereket, hát próbáld megcsinálni. Azért, mert ügyetlen vagy tesiből nem buktathatnak meg. Nálunk hármasnál rosszabbat soha senki nem kapott, de én már azt is igazságtalannak éreztem.

2022. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 vagyok minden másból, csak sokat hiányoztam, meg elfelejtettem néha vinni felszerelést, és a napló szerint TÉMAZÁRÓ egyesként írta be, ami dupla jegynek számít, csak nem tudom, hogyan van tornából témazáró..
2022. jún. 8. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez még nem is biztos? Szerintem ha minden másból jó vagy, akkor nem fognak belőle megbuktatni. Az osztályozó konferencián majd az igazgató megkéri, hogy zárjon le kettessel.
2022. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!