Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem szeretem a nyári szünetet,...

Nem szeretem a nyári szünetet, 16 éves vagyok. Miért ilyen hosszú?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor iratkozz be klf tanfolyamokra, és használd ki tanulssra.
2022. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem szereted?

Menj el dolgozni, még pénzt is kereshetsz. win-win

Vagy iratkozz be nyelvtanfolyamra, esetleg tanulj online valami hasznosat, járj el sportolni, stb. stb.


A gyerekek 99,99%-ának még rövid is a nyári szünet! Te vagy a kakukktojás - kéne tudni, miért nem jó ez neked.

2022. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nyelvtanfolyam, diákmunka? Ettől hasznosabban nem tudod eltölteni a szabadidőt.
2022. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már a szünet előtt hónapok óta már azon görcsölök, hogy mindjárt itt a szünet. Nyáron sok a szúnyog, nincsen meg a megszokott napi rutin, és emiatt este nem tudok nyáron elaludni, mert azon izgulok, hogy másnap hogyan leszek produktív, mivel nem kell 8-ra menni iskolába. Van olyan, hogy nyáron már délutánonként azon agyalok, már 3-4 óra körül, hogy hogyan tudok elaludni este. Nem szeretem a nyarat, mivel nagy a hőség. Vasárnap, amire beérek öltönybe a templomba, már leizzadok. Szeretnék menni diákmunkára, mivel a középiskolába ahova járok, informatikai alapokat tanítanak, és olyan diákmunkát szeretnék, amit online is tudok végezni, mivel abból elszeretnék menni magántanárhoz, mivel megszeretnék tanulni php-ban programozni, mivel a suliban a pythont nyomják.
2022. jún. 6. 10:01
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

4: van valami pszichés problémád??? Esetleg Asperger?


Ez a szorongás, előre fix tervezés nem teljesen normális ebben a korban...

2022. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire nyomaszt a rutin és stresszel a szabadidő, akkor nem rosszból mondom, érdemes lenne felkeresni egy szakértőt - mondjuk pszichológust.
2022. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Én is gyűlöltem a nyári szünetet mindig. Zavart és én is már előre stresszeltem azon, hogy lesz csomó időm, amit nem tudok hasznosan eltölteni, unalmas lesz és magányos leszek. A barátaimmal és osztálytársaimmal nyaranta mindig teljesen megszakadt a kapcsolat, mert mindenki a családjával akart lenni, mentek nyaralni, kirándulni stb., miközben én egész nyáron otthon ücsörögtem. A szüleim ugye dolgoztak ezért napközben egyedül voltam, illetve soha nem mentünk sehova és nem voltak semmiféle családi programjaink sem. Vidéken laktunk a semmi közepén, ahol nem volt semmi lehetőség mint pl. nyelvtanfolyam, diákmunka vagy valami közösségi hobbi szabadidős tevékenység, semmi (akkor még online sem nagyon voltak ilyenek). Úgyhogy tulajdonképpen minden nap úgy keltem fel, hogy nincs mit csinálnom, nem fogok találkozni senkivel, nincsen kivel beszélgetnem stb., ami fiatalon is nagyon rossz érzés volt. Eleve a nyarat sem szeretem a mai napig, de így tényleg rossz volt és úgy telt el az a három hónap, hogy max. a szobában ülve neteztem, olvastam, filmet néztem, rajzolgattam stb., de semmi izgalmas, érdemleges, hasznos, érdekes stb. dolog nem történt. Ráadásul év elején mindig kellett kis beszámolót tartani arról, hogy kivel mi történt a nyáron és ezt is mindig tök megalázónak éreztem, hogy mindenki sorolja a nyári élményeit, hogy itt voltak, ott voltak stb., én pedig nem tudok mesélni semmit.
2022. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor tűzz ki célokat. Tanulj valamit, menj el dolgozni, keress hobbit stb. Nekem rengeteg tervem lenne, csak időm nincs:(
2022. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani?
2022. jún. 6. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!