Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a tanárom 3,51re nem adta...

Ha a tanárom 3,51re nem adta meg nekem a négyest evvegen de a HAZIRENDBEN benne van hogy 3,51tol már négyest kell adni, szóljatok az igazgatónak?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen benne van a hazirendben kötelező annyiból megadni nem? Például nálunk az ötöst 4,60tol adják meg házirend szerint de vannak tanárok akik már 4,51tol otost adnak, igen ez kedves tőlük. De ha valaki annyira áll akkor kötelező megadni neki nem? Szólhatok az igazgatónak?

2022. jún. 2. 14:35
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
En nem veszekszek ilyenekkel😃🤌 én is vállalok mindent, de ha egyszer le van írva akkor már megprobalok mindent osszehozni hogy megkapjam azt ami jár☺️☺️ nyilvan ha 3,48ra alltam volna nem szólok a tanárnak hogy adja meg legyen szíves a jobb jegyet:)) így ami jár az jár😃😃
2022. jún. 25. 20:26
 32/32 A kérdező kommentje:
De lényegtelen már mert megkaptam a négyest így nem lett harmasom:) köszönöm akik hasznos választ irtak
2022. jún. 25. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!