Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a tanárom 3,51re nem adta...

Ha a tanárom 3,51re nem adta meg nekem a négyest evvegen de a HAZIRENDBEN benne van hogy 3,51tol már négyest kell adni, szóljatok az igazgatónak?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen benne van a hazirendben kötelező annyiból megadni nem? Például nálunk az ötöst 4,60tol adják meg házirend szerint de vannak tanárok akik már 4,51tol otost adnak, igen ez kedves tőlük. De ha valaki annyira áll akkor kötelező megadni neki nem? Szólhatok az igazgatónak?

2022. jún. 2. 14:35
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Szolhatok akart lenni a kérdésben, az autocorrect kijavitotta
2022. jún. 2. 14:41
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Először a tanárral beszélj!
2022. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Hányadikos vagy? Ha a felvételidbe számít ez a jegy, csak akkor érdemes utánamenni, és akkor is első körben a tanárral kellene beszélni - normális stílusban, nem hepciáskodva. A 3,51 eléggé határeset, házirend ide vagy oda.
2022. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Először próbálje meg a tanárral beszélni. Egyébként igen, mehetsz utána az igazgatóhoz is nyugodtan, bár szerintem előbb még az osztályfőnököt is célszerű megpróbálni.

Az más kérdés, hogy érdemes-e. Én egyszer eljátszottam egy hasonlót, ahol az osztályfőnök az én javamra döntött (mivel feketén-fehéren nekem volt igazam), de utána a tanár a következő évben meg ott szivatott meg, ahol csak tudott. Ha nem fontos tárgyról van szó, szerintem engedd el.

2022. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, azt mondta hogy még át kell néznie a jegyeimet, egyébként a tzm nagyrészt negyesek (1db hármas tzm van) es otos tzm is van. Ami lerontja azok a ropdogak inkább (60%tol kettes módszer szerint osztalyoz) 11.es vagyok és igen beleszamit, mindenből negyes otos leszek o meg igy nem képes megadni. Az igazgató nem hiszem hogy csinal bármit de az igazgató helyettes o kedves, neki is van beleszolasa nem?
2022. jún. 2. 14:50
 6/32 A kérdező kommentje:
A saját osztalyfonokomrol van szó, és ráadásul tori:( szoval nagyon számít. De köszi, akkor ha nem adja meg megyek a vezetéshez
2022. jún. 2. 14:51
 7/32 anonim ***** válasza:
76%

Menj a vezetéshez nyugodtan és jövőre még hármasod sem lesz, ez biztos.

Egyébként az egész évi teljesítményt nézik, ha ez nála 3-as akkor annyi.

2022. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

De miert? Ha jövőre ugyanannyira oda teszem magam mint most és hibátlanok a dolgozataim miert ne lenne?


Nala ennyi, ok. De ha benne van a hazirendben kötelessége, nem? Tehát hiába akarja a Marineni megbuktatni Jozsikat mert mondjuk nem figyel az orain és sok az egyes dolgozata ha 2,00ra már kettest kell adni és Jozsika 2,30ra áll. Érted

2022. jún. 2. 15:08
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

A témazárók nem nagyobb súllyal szerepelnek? Mekkora a szorzójuk? Úgy számoltad?


"Értelemszerűen benne van a hazirendben kötelező annyiból megadni nem? "


Kérdezed vagy mondod? Most benne van a házirendben ez a szabály vagy nincs?

2022. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
Imádom ezt az "egész évi teljesítményt nézik" szöveget. Nem egyetlen év végi dolgozatról van szó, hanem az egész évi átlagról...
2022. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!