Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a tanárom 3,51re nem adta...

Ha a tanárom 3,51re nem adta meg nekem a négyest evvegen de a HAZIRENDBEN benne van hogy 3,51tol már négyest kell adni, szóljatok az igazgatónak?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen benne van a hazirendben kötelező annyiból megadni nem? Például nálunk az ötöst 4,60tol adják meg házirend szerint de vannak tanárok akik már 4,51tol otost adnak, igen ez kedves tőlük. De ha valaki annyira áll akkor kötelező megadni neki nem? Szólhatok az igazgatónak?

2022. jún. 2. 14:35
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Igen, fogok vele beszélni, csak előző heten nem volt iskolaba, és nyilván a neten nem írok rá ilyen miatt. Egyébként tudom hogy az élet igazságtalan, de ez nagyon gáz hogy egy tanár aki azért ment erre a pályára mert gyerekekkel szeretne foglalkozni már az itt ilyen, komolyan akkor menjen el magantanarnak, ott nem tud osztályozni meg szivatni masokat
2022. jún. 5. 09:52
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne megértened, hogy az egész iskola "intézménye" vel együt a tanáok is azért vannak, hogy téged az életre (és azok igazságtalanságaira) felkészítsenek, és megtanítsanak arra, hogy ebben az "élet" nevű rendszerben, hogyan ne állj fejre, és hogyan juss előbbre.
2022. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolában (mint rendszerben) tanárok vannak, az életben, meg rendőrök, katonák, és bírók, meg büntetésvégrehajtás...
2022. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Értem en, azt is hogy az egyetemen is lesznek bunko tanárok, lesznek akik azert buktatnak meg a vizsgán, mert nem tetszek nekik stb. És ez ugyanúgy igazságtalanság, tudom. De jelenleg, az egyetemre készülök amihez roha*tul számít ez az evvege, es ha egyszerűen annyira állok akkor nem értem miért kell ezen problemazni és ettől miert alszik jobban
2022. jún. 5. 11:28
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

"azert buktatnak meg a vizsgán, mert nem tetszek nekik stb"


Egyetem az már azért kissé másmilyen.


Ott maximum az értékrendjüknek nem felelsz meg,

de ez egyáltalán nem lesz személyes, ha megfelelően felkészülsz nem lesz gond.

2022. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Akkor ennek örülök:) hallottam már arról is hideget meleget, meg h azert buktatta meg mert rövid szoknyába ment. Alapvetően elég sokat tanulok, és szorgalmas is vagyok, csak annyira felidegesit hogy beleszamit a tovabb tanulásomba és keptelen volt megadni a jobb jegyet úgy hogy megérdemeltem a hazirend szerint... de rakerdezek megegyszer aztán ha ugyse akkor megprobalom az igazgatót
2022. jún. 5. 14:10
 27/32 anonim válasza:
Ne pampogj, tanulni kellett volna kis dogákra is. Ennyi. Sosem értettem azokat akik tanulni nem voltak képesek rendesen aztán nekik volt a legnagyobb pofájuk, hogy hát, de nem azt a jegyet kaptam amit akarok nye nye nye. .51-re meg sem kéne adni a jobb jegyet. xd
2022. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Hat, én javítottam és megkaptam😃 egesz évben tanultam, azt se tudod hogy mi miatt nem álltam jobban (kevés jegy, több a 200%os jegy, pofára osztalyoz a tanar)


Fogadok te vagy az akinek sose adtak meg és a kettesert sírtal, rossz dolog lehet a féltékenység 😭 4,65 lett az evvegem😘

2022. jún. 25. 20:13
 29/32 anonim válasza:
XD kemény vagy, de tudod én sose sírtam a jegyeim miatt, mindig vállaltam, azt amit épp összehoztam, de így is 478 ponttal felvételizek továbbtanulni. Picsogós lúzer
2022. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

29.Azért láttam én már egyetemen eminenseket pillanatok alatt kiszóródni.

A többivel egyet értek.

2022. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!