Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Feltölthetek a felvi.hu-ra...

Feltölthetek a felvi.hu-ra több motivációs levelet, ha több olyan szakra is jelentkeztem, ahova be kell nyújtani egyet?

Figyelt kérdés
Három MSc-s szakra adtam be a jelentkezésem, elég hasonlóak, de szerintem elég furcsa lenne egy motivációs levelet feltöltenem.

2022. máj. 23. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha írsz egy e-mailt az adott szak tanszékének. Ők tudni fogják, hogy mit hogyan kell csinálni. Én eddig csak olyat hallottam, hogy szakirányú továbbképzésre kell motivációs levél. Mesterképzésre vonatkozóan még nem hallottam ilyet.
2022. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kaptam emailt a felvételi elbeszélgetésekről, és mindhárom szaknál kérnek feltölteni felvire egy motivációs levelet, amit aláírva el kell majd vinni az elbeszélgetésre is.
2022. máj. 23. 16:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!