Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már biztos hogy nem fognak...

Már biztos hogy nem fognak felvenni oda?

Figyelt kérdés
Mai nap kitették az iskola oldalára a végleges felvételi rangsort, ahová menni szerettem volna. Jelentkeztem egy általános tagozatra, és egy angolra. Az általánosra felvettek, de az angolra nem. Az egészben azt nem értem, hogy pl. az általánosra elméletileg 30 embert vesznek fel összesen, de ott csak 12 volt felvéve. Angolnál szintén sokkal kevesebben. Ez mit jelent?

2022. ápr. 22. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamit elnéztél a felvételi tájékoztatóban.
2022. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvettek általánosra, akkor angolra nem fognak felvenni. Ha esetleg marad hely a másik osztályban, akkor jelezheted az iskola felé, hogy inkább az angolra szeretnél járni, ők meg eldöntik, hogy megoldható-e.
2022. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, hogy a sok hűhó semmiért. 2 plusz órájuk van az angolosoknak, 10.-től meg egy. Ennyiért nem érdemes küzdeni. Ha jobb lesz a tanár, még jobban is tudtok haladni.
2022. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!