Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikortól lehet kintre rövidnad...

Mikortól lehet kintre rövidnadrágot felvenni, hogy biztos ne legyen bajom miatta?

Figyelt kérdés
Sokan már most is abban járnak kint, de vannak akik szerint még nem kéne. Hány foktól jó már biztosan kintre a rövidnadrág mondjuk egy kiránduláshoz, vagy városban való mászkáláshoz?
2017. ápr. 1. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikortól már meleged lesz a hosszúnadrágban.
2017. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még 2 hét tehát húsvét után kb.

Már mostanában én is bepálok a hosszu nadrágba...de vannak napszakok amikor azért kellemes még. Májustól már este sem hideg szerintem.

2017. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel még hidegek vannak, de dél körül bőven elég egy rövidnadrág, mert nyári melegek vannak, tenap és tegnapelőtt is 31 fok volt a npont kinti hőmérőn.
2017. ápr. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!