Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Műszaki menedzser szak?

Műszaki menedzser szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Borzasztó kettős érzéseim vannak ezzel a szakkal kapcsolatban (felvételi előtt állok, és ezt is megjelöltem a BME-n, de nem az első helyen). Elsősorban azért tetszett, mert egy kicsit mindenből van benne, azonban mostanra elgondolkodtatott, hogy ez lehet inkább hátrány, mivel mindent tanulok de semmit sem eléggé.

Érdekeltek az infosabb, mérnökösebb szakok is, viszont ahhoz nem voltak/vannak/lesznek meg a szükséges emelt érettségik.

Szóval kíváncsi lennék a véleményetekre az elhelyezkedéssel kapcsolatban, meg, hogy mennyire éri meg ezt tanulni.



2022. ápr. 13. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Megnézném te milyen PM lennél. Igen ez egy széles terület, vannak egyszerűbb projektek, de nagyon komoly szaktudast igénylő projektek is.


Amúgy meg nem az egyetemen múlik. Hanem az egyénen. Valaki 8 általánossal is igazgató, van aki 3 diplomával is nettó 180at keres.

2022. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
11. Én pocsék PM vagyok. Sajnos voltam elégszer életemben. Nem leszólni akartam a projekt menedzsereket, szükség van rájuk, csak ehhez a szakmához tényleg nem kell egyetem.
2022. ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy mérlegeld, hogy el tudnád-e végezni.


Ha nem lettek jók az emelt érettségik akkor lehet, hogy neked pont egy ilyen mindenes szak való.


Nekem a műszaki menedzser ismerősöm SSC ben dolgozik, 450-et keres. :)


Én a viken szenvedek, informatikán, lehet el sem birom végezni. És lehet, hogy sosem leszek jó munkaerő benne, mert annyira specifikus terület.

2022. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Inkább GPK.
2022. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!