Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért utálnak a tanárok?

Miért utálnak a tanárok?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok szerencsére de mind a négy év alatt megaláztak, beszólogattak vagy semmibe néztek

Csendes visszahúzódó lány vagyok, sose csináltam semmit és végig 4-5 tanuló voltam kivéve matekból

Most végzős évemre kitűnő

Verseny eredményem igaz sose volt de tanultam, nem kavartam nagy port sose és mégis

Egy hete volt a születésnapom és az egyik tanár akinek nagyon meg akartam felelni mindig is, azthittem végre elfogadott mert ötös lettem a tantárgyból amit tanít de nem

Mind a négy év alatt felköszöntött mindig mindenkit és egy lánnyal egy napon van a születésnapom

Őt minden évben szóban és facebookon is, engem soha

Megalázó kicsit és rosszul esik mert idén se köszöntött fel pedig tudja hogy nekem is akkor volt

Még most is sírhatnékom van ha rágondolok mert egyszerűen nem értem az utálat okát es rosszul esik



2022. ápr. 3. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni és kész. Engem is volt aki utált pedig jól tanultam. Egy tárgyból, amiből a tárgyból emelteztem (nem nevezem meg), de az enyém lett a legjobb az évfolyamon a suliban, sőt kiemelkedően jól szóbeliztem, és megkaptam tőle pont középszintű érettségik előtt a folyosón mielőtt bementem volna minden másból érettségizni, hogy nem gondolta volna, hogy én erre képes vagyok. Meg nem hitt okosnak, pedig szinte csak ötösöm volt. Gondolhatod mennyit nyomott az önbizalmamon xd. De megtanultam leszarni... nem ezek miatt teljesítünk jól, hanem magunknak dolgozunk. A bunkók bunkók ennyi.
2022. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak rossz emberek, és akármilyen hihetetlen, de a tanárok közt is. Sőt! Az évek alatt nagyon sok komplexust felszedtek már, a sok támadás miatt, ami jött a szülők és a diákok felől. Bármi miatt utálhat, emlékezteted valakire, vagy mondtál valamit, amit nem úgy gondoltál, de ő kiforgatott magában.

Engem egyébként a tanáraim nagy része utált, a mai napig nem tudom miért. Egy elitgimibe jártam, semmi fegyelmezési probléma nem volt az osztályban, mindenki tanult, igyekezett megfelelni. Mégis szinte az összes tanár kipécézett valakit magának, akit lehetett cikizni.

A mai napig emlékszem az ofőm első nap közölte az egyik fiú osztálytársammal, hogy téged megbuktatlak. Semmit nem csinált szegény, csak ott ült csendben.

Szóval ne foglalkozz ezzel, ki tudja milyen zavart személyiség az a tanár, megkaptad a jó jegyet, ennyi. Még akkor jó is, ha próbált elfogulatlan lenni veled.

2022. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!