Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mennyit készül/ készült a...

Ki mennyit készül/ készült a középszintű töri érettségire?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még el se kezdtem.
2022. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én anno (azon kívül, hogy órákon figyeltem) nagyon max 3-4 napot. Középszint nem nehéz, tényleg... Utolsó 3 napban, Zanza TV-t néztem végig, nem volt rossz, de nem is volt különösen nagy extra. Közép törire és magyarra nem tanultam nagyon külön, nem ezekkel mentem tovább. Hozzá tartozik, hogy 12-ben gondolom Ti is erre gyakoroltok órákon (remélem) külön nem nagyon kell, ha nem akarsz 90% felé menni
2022. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is majdnem mint a 2-es. Órákon figyeltem, jegyzeteltem, erős 3-as, gyenge 4-es szinten mindig tudtam az anyagot, ha rátanultam, akkor hoztam a 4-est alapból.


Érettségi tételórákra jártam, ott kidolgoztuk a tételeket, így kvázi meg is tanultam nagyrészét.


Tanulni annyit tanultam, hogy átpörgettem a tételeket, de azt is csak inkább "tanulni kéne tanulni kéne" szinten.


Én most is vallom, hogy amit 4 év alatt nem tanultál meg, azt nem 1 hónap-1hét-1nap alatt fogod megtanulni :D


4-es lett a törim, összességében, 4,2-4,3 talán? Azóta van 2 mérnöki diplomám...


Uh szerintem nem kell fosni, rendesen tanulni, ismételni, és magabiztosan előadni amit tudsz. Ja, és atlasz használat készségszinten!!!!! Nekünk mindig azt mondta a tanár, hogy legális puska! Ha tudod hol nyisd ki, hogy nézd ki belőle amit kell nagy baj már nem történhet.

2022. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a célod? Megbukni szinte lehetetlen. Négyes, ötöshöz már kell pár dolgot tudni. Ha nagyjából vágod a dolgokat, szerintem meg lehet simán a 60%.
2022. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60-70 %-ot el lehet érni nagyon könnyedén. Ez igaz :)
2022. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!