Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE-KTK: Mennyire nehéz a...

PTE-KTK: Mennyire nehéz a gazdaságinformatika vizsga? Illetve, hogy néz ki?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 11:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A könyvet nézd inkább. A diákon nincs fönt minden.
2022. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2022. jan. 7. 15:08
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Én tanultam rá, könyvből is, diákból is, és még így is csak 32 pontom lett a 60-ból. De én még decemberben voltam, és akkor meg is néztem a kirakott eredményeket, és ugye kirakta, hogy az akkori vizsgákon összesen azt hiszem csak 2-3 embernek lett 35-40 pontja, a többinek mind kevesebb. Ami nem a legjobb arány.. én őszintén azt hittem jobban fog sikerülni nekem, tanultam rá, de voltak olyan kérdések is, amikre nem is emlékszem, hogy olvastam volna a könyvben, de aztán valószínűleg csak én siklottam át felettük.
2022. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A puskára mit érdemes ráírni? Sok a definíció?
2022. jan. 8. 09:51
 25/26 anonim válasza:
100%
Szia! Én 2 éve írtam ezt a vizsgát, ha a gyakorlati részére gondolsz, nagyon könnyű, nagyon basic feladatok voltak accessben is. Ugyanazok amiket órán gyakon megcsinaltunk. A vizsgán feleletvalasztos kérdések voltak, és bevallom elég szívatós volt... Az átlagot elnézve kb fele bukott, fele 2essel ment at. De nem kerdezhetne olyat, amit nem adott le. Definiciokat, állításokat próbálj meg valahogy bemagolni, minél többet, és hátha azok jönnek majd szembe. Remélem tudtam segíteni.
2022. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. jan. 8. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!