Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE-KTK: Mennyire nehéz a...

PTE-KTK: Mennyire nehéz a gazdaságinformatika vizsga? Illetve, hogy néz ki?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 11:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

Szia, kedves kérdező. (Don't feed the troll ;)).


Én egy másik iskola gazdinfó szakára járok, ha általában a gazinfóval kapcsolatban van kérdésed, akkor tudok felelni, addig pedig, míg releváns és értelmes válasz érkezik, kitartást kívánok! Süllyed az oldal színvonala, de ez nem a te felelősséged.

2022. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy próbáltál válaszolni. A gazdinfó engem nem nagyon érdekel, mert én közgázos vagyok alapból, de sajnos egy félévben kell tanulnom azt is. Levizsgázok valahogy és onnantól elengedem. De nagyon köszönöm, hogy próbáltál segíteni.
2022. jan. 7. 14:00
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak egy tárgy, akkor csak nem lesz olyan vészes! ;) Sok sikert! :)
2022. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#14:02 Így van, köszi szépen! :)
2022. jan. 7. 14:05
 15/26 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tud valamit? :)
2022. jan. 7. 14:14
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Tessék!


Segédmunkás állások:


[link]


Ez meg a gyári betanított munkás állások:


[link]

2022. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

A vizsga nagy része feleletválasztós volt, de volt olyan is, ahol úgy kellett begépelnünk a hiányzó szót a megadott mondatba. Szerintem közepes nehézségű volt. Olvasd el a könyvet hozzá, az sokat segít.

2022. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

18-as válaszoló.

Jó alacsony a színvonal.

Azt gondoltam, hogy gondolkodni is kell. Szó behelyettesítés?

Mi ez? Valami kisegítő?

Droid képző…

2022. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
#14:24 Köszi, sokat segítettél. Az is elég lehet, ha csak a diákat nézem meg? Sok definíciót kérdezett?
2022. jan. 7. 14:30
 20/26 anonim ***** válasza:
91%

19-es válaszoló.

A te értelmi szinted sem valami magas, ha belelátás nélkül szólsz bele ilyekekbe. Egy egyetemen különben sem hiszem, hogy alacsony lenne a színvonal. Maximum te jártál droid képzőbe ezzel az agyi kapacitással. Nincs jobb dolgod?:)

2022. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!