Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ösztöndíjas képzésről önköltsé...

Ösztöndíjas képzésről önköltségesre?

Figyelt kérdés

Hátha valaki jártas a témában. Arról lenne szó, hogy már van egy alap diplomám, viszont nem szeretnék azon a területen dolgozni, ezért elkezdtem egy másik szakot. Ugye már a meglévő diplomámmal mentek az állami féléveim, és jelenleg is államilag támogatott képzésen vagyok. Viszont szeretnék most átjelentkezni önköltségesre, mert akkor megmaradnak a maradék félévek a mesterképzésemre, ami drágább.


Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valaki itt, aki hasonlóan oldotta meg a helyzetet?


Ha most átkérem magam önköltségesre, attól az előző diplomám “árát” nem kell visszafizetnem?


Valamint ha most fizetek a képzésért, akkor elvégezhetem-e a mestert allamin?


Köszönöm! Remelem nem lett nagyon kusza a fogalmazasom.



2021. dec. 14. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Át lehet jelentkezni.

Az előző diploma támogatását nem kell visszafizetni.

Úgy kalkulálj, hogy összesen 12 félév támogatásod van. Ennek a fennmaradó részét mesterre is fordíthatod.

2021. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!