Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt olyan közületek, aki...

Volt olyan közületek, aki nagyon rossz volt anno az iskolában matekból, aztán később mégis belevágott, leérettségizett belőle emelt szinten, s mérnökire ment?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Igen.5.-ben megbuktatott matekból,és én a tanár arcába vágtam a bizonyítványt.
2021. nov. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

álmodik a nyomor, ilyen csak a mesékben van.

én buktam matekból, azóta sincs közöm a számokhoz, humán szakra mentem.

2021. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Én mindig 2-es, 3-as voltam matekból és így érettségiztem le, így mentem utána gépészmérnökire, amit el is végeztem. De azt tegyük hozzá hogy nem azért voltak rossz jegyeim matekból mert nem ment volna, hanem link voltam, nem csináltam meg a házikat, nem voltam fegyelemzett, mindig visszapofáztam a tanárnak stb. Nem a matek ment jobban később varázsütésre, csak megjött a motivációm.

Ha valkinek valóban nem emgy a matek, tehát készül rá, próbálkozik, erőlködik, és ennek ellenére sem tudja megtanulni már az általános/középiskolai szintet sem, arról nem tudom elképzelni hogy később megváltozna ez.

2021. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha van elég motivációd akármi sikerülhet. Láttam olyat is hogy valaki éppen kettesel ment át mindig de összekapta magát utolsó évre és bekerült jogi egyetemre.
2021. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. Na, hát valahogy én is így voltam vele. Sz.rtam bele.
2021. nov. 22. 00:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!