Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyire nehéz bezárni a...

Ennyire nehéz bezárni a kozép/felső oktatási intézményeket?

Figyelt kérdés

Sok tanár kovidos, nincsenek óráink, minden nap lyukasórákon ülünk bent a semmiért. Bezzeg a töltelék órák tanárai bent vannak, ami idő alatt a fontos tárgyakra készülnénk. Erre filmeket nézetnek velünk a kamera történetéről. Megvan a választott tantárgyam, jelentkeztem faktra, de nincs aki leadja az anyagot. Ennél még az is jobb lenne ha online óráink lennének komolyan...

Megkértük a tanárt hogy legalább valami gyakorló feladatot adjon, erre "hát de én beteg szabin vagyok".

Azért járok suliba, hogy tanuljak. Valami lehetne már.



2021. nov. 10. 16:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10.Én egy fővárosi egyetemen tanulok és itt semmi jele.

Van egy pár covidos de ők otthon pihennek pár hetet és jönnek vissza.

Kb. ennyi a helyzet.

Kicsit meg túl nagy a felhajtás, oltás is van ráadásul így elméletileg csökkennie kéne az ellátottak számának, az esetszámnak nem feltétlen de azt nem is lehet redukálni elvégre vírusról van szó ami mindenhol is terjed.

2021. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!