Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A túlzott maximalizmus tényleg...

A túlzott maximalizmus tényleg rossz? Ha igen hogy tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon maximalista vagyok. A suliban mindig ötösöket írok, és ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretném akkor nagyon ideges és letört leszek. Ne értsétek félre, nem a szüleim miatt akarok csak ötösöket szerezni, hanem magam miatt. Csak ezt az eredményt fogadom el jónak. Zavar ha hibázok. Tudom, hogy ez így nem jó, de nem tudom mit tehetnék, hogy legyőzzem ezt a maximalizmust.

17L



2021. szept. 27. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkit ér kudarc (van, hogy akkor is, ha az illető egyébként minden tőle telhetőt megtesz, hogy elkerülje). Ilyenkor mindenki lehet csalódott, ideges stb., ezek teljesen normális reakciók. A lényeg az, hogy ne búslakodj sokáig egy-egy ilyenen, hanem menj tovább, folytasd a dolgod. Nem leszel rosszabb vagy kevésbé értékes ember, ha hibázol. Amúgy is képtelenség mindig mindenből 100%-ot hozni, hidd el.
2021. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!