Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemi szak éri meg...

Melyik egyetemi szak éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, picit elcsuszott az eletem, 7ev kulfold utan tonkre ment a kapcsolatom, a kinti allasom megszunt, haza jottem, de nem akartam csak itthon ulni.

Igy leerettsegiztem pedig evekig nem jartam iskolaba de megvolt a 11. evfolyamom, es letettem egy nemet nyelvvizsgat is.(Emelet nemetre mentem)

Igy osszesen 298 pontom lett a felvin.

Jol megy a nemet,matek es tori nehez volt nekem ennyi ev kihagyas utan, tudnek tanar lenni, eleveznem is, de 6ev egyetem nem menne, tul sok ido.

Es most van egy erettsegim es egy nyelvvizsgam es kesz, ugy erzem ujra elkell hagynom a hazam mert itthon (Miskolc) alig van szamomra lehetoseg, call center netto 180ezer, elado, stb, munkakorok szinten.

Szeretnek valami hasznos de nem tonkre tevo munkat.

Szerettem a kinti munkam, egy nagy onkine cegnel ugyfel emailek es hrs tevekenysegek.


Ovodapedagogus 3 ev de az is egy ovoda vezeto havi 220, ezek a berek hosszutavon kevesek.


Mit tennetek?

Koszonom

25 / F



2021. szept. 9. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Az IT-s egyetemi szakok eléggé megérik ha erre gondoltál, mint a mérnökinformatikus,gadaságinformatikus,programtervező informatikus, villamosmérnök stb. és az évek múltával nőni fog a fizud is.
2021. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Az infós, mérnöki és orvosi szakok megérik (gazdinfó, mérnökinfó, pszichológus, villamosmérnök, gépészmérnök, bármilyen orvos).
2021. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De ez mind mind 6 ev, sok..

Nem szeretem az iskolai eletett, a szamonkerest stb, es ez menne 6even at.

2021. szept. 9. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A bsc képzések csak 3,5 évesek. Infóból és mérnökiből biztos van.
2021. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
írja, hogy a matek nehéz volt neki, mit ajánlgatjátok az infós meg mérnöki szakokat..?:D
2021. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 298 ponttal államilag kb. sehová nem jutsz be, de ha nem vagy a tanulós fajta, akkor miért akarsz diplomát? Ma már a diploma sem garancia semmire. Én valami rendes szakmát keresnék a helyedben, ilyet tanulnék ki. Mindenféle szerelőből pl. nagy hiány van és jól keresnek.
2021. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
HR alapképzés. Gobdolom valami emberi erőforrások néven fut most.
2021. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!