Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági és Vidékfejlesztési...

Gazdasági és Vidékfejlesztési Agrármérnök alapszakhoz melyik gazdasági, mérnöki szak hasonlít a legjobban? Második alapdiploma elvégzése? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Most járok GVA-ra, jövőre leszek végzős az egyetemen. Ezután szívesen elvégeznék még egy második alapszakot, és nézegettem, hogy pl a Pénzügy és Számvitel, Gazdálkodás és Menedzsment, Műszaki Menedzser stb. szakkal nagyon sok a közös tantárgyam... Ez esetben, ha pl beiratkoznék ezután ezek közül valamelyikre, akkor ugye ugyanazokat a tárgyakat, amelyeket már megcsináltam elfogadnák? Illetve így ha jól gondolom 1,5~max. 2 év alatt lehetne egy 2. diplomám... Egyébként Vállalatirányítási specializáción vagyok, vagyis valami hasonló a neve..


- Valaki csinált már hasonlót?

- Ha igen, mely szakoknál?

- Van itt olyan GVA-t végzett ember, aki tovább ment második alapképzésre, esetleg MSC-re? Ha igen mire?


Válaszokat előre is köszönöm!!!



2017. jún. 18. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ugyan az a tárgy neve nem biztos, hogy el is tudod fogadtatni. Lennie kell az egyetemen egy belső policynak, mely megmondja, hogy milyen esetben fogadható el egy tárgy. Nálunk ennek a feltétele az volt, hogy a tárgy tematikája 80%-ban egyezzen a máshol elvégzett tárggyal.
2017. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!