Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan oldjátok meg az ebédelé...

Hogyan oldjátok meg az ebédelést a DE nagyerdei campusán?

Figyelt kérdés
Egymás után jön egy csomó óra és közte látszólag nincs idő ebédelni. Lyukas órám 3 nap van 11-12-ig. Nem tudom hogy kéne megoldani a kajálást.

2021. szept. 3. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik szak? Kolis leszel vagy albis?

Egyik dolog, hogy az órák nagy részére nem jártam be. 2 hét alatt ki fogod tapasztalni, hogy mire teljesen felesleges bejárni, mire kötelező, mire nem stb.

Kollégiumba fel lehet rohanni kajálni lyukas órában. Egyebekben vannak menzák (Auguszta, ET, dietetika, nagyerdei), de opció az épületekben található büfék, kisboltok, vagy esetleg viszel magaddal kaját.

2021. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos vidéről járok be (30 perc az út plusz tömegközlekedés) szóval nem opció. Az órák nagy része szeminárium, nem lehet eljönni, néztem az órarendet. Azt sem tudom hogy az órák között mennyi szünet van, esetleg akkor lehet-e enni. A nagyerdei étterem közel van, nagyrészt ET, ÉTK és OK-ban lesznek órák.
2021. szept. 3. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, biztos jó opció a bejárás? Ez alsó hangon naponta 1-1 óra oda és vissza. Nem fogsz tudni semmilyen eseményen részt venni. Kollégiumban szoktak lakni balmazújvárosiak, ami szintén ~30 percre van.
2021. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs más lehetőségem sajnos. Kollégiumba nem tudok menni.
2021. szept. 5. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!