Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Siófokon Petőfi sétányon vagy...

Siófokon Petőfi sétányon vagy közelében olcsó ebédelési lehetőség?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, felejtsétek már el ezt a hülyeséget.
2017. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom ha ennyire nem tetszik: átlag árban VAGY ahhoz képest olcsón jó ebédelési lehetőség?
2017. aug. 10. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az olcsó?

Csak mert a kettő majdnem kizárja egymást.


Menüzős helyek a belvárosban vannak (Kornélia, Chef Burger, Roxy, Charley - kicsit arrébb Boomerang, Ötösfogat).

Éttermek lent: Amigo, Dinner M, Páter, Mala Garden (ez mondjuk nem olcsó), Golden Bridge, Lávakövi Pizzéria, Mustafa - plusz még jó pár a sétányon.

2017. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Siófokon a Petőfi sétány a legolcsóbb. Bármelyik éttermet ajánlom. Egyébként pedig mindenhol kint van az étlap, az árakkal, be sem kell ülni sehova sem, és meg tudod nézni. Szerintem ha sajnálod az ételre a pénzt, vagy messzebb keresgélj a Balaton partjától, vagy keress ott egy ízlésednek megfelelő éttermet, és válaszd a legolcsóbb ételt. Egy pizza csak belefér, ha más nem. Vagy egy alap rántott szelet sült krumpli kombó. Csak vigyázz, savanyúságot nehogy kérj, mert az is lesz vagy négyszáz forint.

Jövőre pedig inkább a Tisza-tóhoz menj, ott talán beleférhet egy kakaós palacsinta is a lángos után.

2017. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom az ételre a pénzt. Csak rengeteg étterem meg kajálda van itt, de nem szeretnék olyat kifogni, ami kimerül a pizzában, mivel ebédelni mennék vagy olyat, ahová bemegyek és több ezer forintba kerül minden. Füreden is van olyan hely, ahol már 1500-2000 forintért lehet kapni nem csak rántott szeletet sült krumplival. Nem értem miért kell ennyire komolyan venni mindent, de azért köszönöm az ajánlatokat.
2017. aug. 10. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kérdésre próbáltam válaszolni. Olcsó ebédelési lehetőség. (=olcsó étel). Nem azt írtad, hogy szeretnél egy tisztességeset ebédelni reális áron. Ettem ott egyszer egy tök jó kis csárda jellegű étteremben. Rustica a neve, azt hiszem. Rákerestem Google-ön, úgy látom, jól lehúzták az értékelések alapján, mondjuk nekem nem volt vele bajom, normális ételek voltak, normális balatoni árakon. De javaslom, hogy keress rá a Google-ben így, hogy Siófok étterem, aztán válogass. Értékeléseket is fogsz találni, nem kell vaktában választanod.
2017. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha étterem akkor Kornélia. Buszállomással szembe találod.

Ha más is jó akkor a Mustafában Ramirezben vannak nagyon jó ajánlatok gyrosra pizzára.

2017. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!