Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor mikor kell jelentke...

Most akkor mikor kell jelentkezni szakdolgozatra?

Figyelt kérdés

Az irja az egyetem, hogy


"Ha a mintatanterv szerint haladsz, az utolsó előtti félévben, ha a mintatantervtől eltérő módon haladsz, akkor a tanulmányaid tervezett befejezését megelőző félévben vagy köteles dolgozati témára jelentkezni a Neptunban."


A kepzes 7 feleves.


Viszont van egy excel tablazat amit szinten az egyetem adott ki, abban a szakmai gyakorlat targy 7. felevbe van sorolva. De az elobbi idezet meg azt irja, hogy az utolso elotti felevben kell jelentkezni ha mintatanterv szerint haladok.


Nekem az utolso elotti a 6. felev, mert 7 feleves a kepzes. Akkor most mi van?


Illetve en sajnos nem mintanterv szerint haladok, tehat a kepzesem 8 feleves lesz. Ezek szerint akkor a 8. felevet megelozo felevben kell jelentkeznem, azaz 7. felevben?


Vagy valamit rosszul ertek?



#ufyh
2021. aug. 27. 12:48
 1/1 A kérdező kommentje:

Na megvan, beneztem.


A felev szeptember kornyeken indul el hivatalosan, felvenni meg az azt megelozo felevben lehet, logikusan.

2021. aug. 27. 12:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!