Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen modszerekkel puskaztato...

Milyen modszerekkel puskaztatok a suliban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Combra írtam, cetlire, azt eldugtam a tolltartómba, az asztalra a doga alá, ilyesmi helyekre. Később konkrétan könyvből, vagy telefonról.
2021. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb koromban tolltartóban voltak cetlik, úgy puskáztam. De az még általános iskolában volt, és na, elég sok tantárgyból puskáztam. Viszont idővel már teljesen leszoktam a puskázásról, gimiben azt hiszem csak kémiából és fizikából puskáztam, azok egyáltalán nem mentek. Ott volt, amikor a padba raktam a telefonomat, és onnan puskáztam, vagy pedig kiírtam a fontos dolgokat egy külön lapra, és akkor azt a dolgozatom alá raktam, és úgy néztem le róla a dolgokat. De fizikából és kémiából úgy is puskáztam, hogy a négyjegyűbe halványan beleírtam a dolgokat, vagy pedig kis cetliket raktam a négyjegyűbe. :D De ja, kb. ennyi. Fizikából és kémiából ugyanaz a tanárom volt, elég könnyen lehetett nála puskázni, mindenki puskázott az osztályból, soha senkit nem kapott el. :D
2021. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!