Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz még digitális...

Szerintetek lesz még digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, fogunk még online oktatásban tanulni a következő tanévben? Egyre több országban felfutóban van a járvány a delta variáns miatt. A személyes véleményem szerint már nem lesz, de osszátok meg ti is a gondolataitokat.

2021. júl. 10. 14:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
mármint nem szeptembertől, hanem valamikor**
2021. júl. 10. 20:25
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Remélem lesz még digitális oktatás. Az én szakomon annyira bejött, hogy ha lenne ilyen és ha tehetném átjelentkeznék onlineba. Na jó, vizsgákra bemegyek. Bár lenne ilyen lehetőség.
2021. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a cikk után majdnemhogy borítékolható egy harmadik digitális oktatás időszak.

2021. júl. 11. 21:06
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Azért én egy színvonal alatti bulvármagazin hangulatkeltő cikkéből nem vonnék le ilyen messzemenő következtetéseket. 😉
2021. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
biztos digitális is lesz
2021. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
55%

"Azért én egy színvonal alatti bulvármagazin hangulatkeltő cikkéből "


bulvár vagy sem, ugyanezt mondta Rusvai is, ami a cikkben van.

2021. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem a bulvármagazinra következtettem, hanem amit lenyilatkozott egy elismert virológus.
2021. júl. 12. 18:51
 18/20 anonim ***** válasza:

"A KORONAVÍRUS AZ INFLUENZÁHOZ HASONLÓ SZEZONALITÁSA MIATT, AZ UV SUGÁRZÁS HATÁSRA KEVÉSBÉ TERJED. AZONBAN – AHOGY AZ EGYESÜLT KIRÁLYSÁG FERTŐZÖTTSÉGI ADATAI IS MUTATJÁK – VAN OKUNK TARTANI AZ INDIAI MUTÁNSTÓL, UGYANIS OTT AZ ÚJ ESETEK 70 SZÁZALÉKÁT EZ A VARIÁNS OKOZZA. BÁR ÁTOLTOTTSÁGBAN JÓL ÁLLNAK EURÓPÁBAN A BRITEK, DE A NAPI FERTŐZÉSSZÁM AZ ELMÚLT HÉTEN ÍGY IS 14,5 EZER VOLT AZ ÚJ DELTA VARIÁNS VILLÁMGYORS TERJEDÉSE MIATT, AMI AZ OLTATLANOKAT VESZÉLYEZTETI LEGINKÁBB

– fogalmazott a Borsnak Rusvai."

Ebben nem mondja, hogy szerinte szükség lesz távoktásra, ezt csak az "újságíró" költötte hozzá.

2021. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A cikk elején van, és nem Rusvai hanem Jakab Ferenc mondta ezt a digitális oktatásról. Mást nézel
2021. júl. 12. 19:31
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem is a virológusnak kell foglalkozni a távoktatással, hanem az egyetem vezetésének.


Google keresőbe beírva, hogy “koronavírus”, egyáltalán nincsenek nyugtató hírek, sőt.


Képzésfüggő, de szerintem elővigyázatosságból nem mernének kezdeni egyből jelenlétiben.


Mit számít a sok millió beoltott, akik közül ki tudja hánynak nincs ellenanyaga, az ugyancsak sok millió beoltatlan ember mellett. Az egyetemek vezetősége ezt biztosan figyelembe fogja venni.

2021. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!