Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Örülnétek ha ősztől megint...

Örülnétek ha ősztől megint lenne egy fél évig tartó digitális oktatás?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 14:49
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
58 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
én nagyon!!
2021. jún. 30. 14:49
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Én is, nagyon.
2021. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
95%
NAGYON! És lesz is, a 4. (kamu) hullám már be van ígérve tervezve októberre, így novembertől újra élvezhetjük a zoomot.
2021. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
79%
Nyilván megint mindmeghalnunk, világos, pont annyira hihető mint az eddigi összes szar kamu, de kit érdekel, csak az iskolába ne kelljen bemenni.
2021. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
NEEEEEEEM!!!! Komolyan mondom én már nem tudom mit csinálnék, ha megint digitális oktatás lenne, megölném magam vagy nem tudom.
2021. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha unatkozol az a te hibád. én 6 hónapig egy percet se unatkoztam.
2021. jún. 30. 16:07
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát tudod nem mindenkinek az a problémája a távoktatással, hogy unatkozik…
2021. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hanem?
2021. jún. 30. 16:22
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Például hallottál-e már olyanról, hogy családi erőszak és valaki emiatt direkt a családjától távol, kollégiumban lakva szeretne tanulni? Hogy valakinek (ha nem is ennyire súlyos okból) nem megfelelő az otthoni, családi környezet a tanuláshoz? Hogy valakinek fontos a tanulás, de a digitális oktatás nem elég színvonalas? Hogy valakinek azért kell több százezer forintnyi tandíjat fizetnie, hogy a monitor előtt üljön és néha kiküldjenek neki egy-két pdf-et? Hogy valaki úgy nem tud diákmunkát vállalni és pénzt keresni, amire adott esetben a megélhetéséhez van szükség? Lehetne még sorolni bőven az okokat és azt gondolom a legtöbb túlmutat azon, hogy valaki unatkozik-e vagy sem.
2021. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Én baromira örülnék neki. Ősszel van az utolsó tanulós félévem az egyetemen, és mindenféle útépítés, átszervezés stb miatt tovább tart majd bejutni, mind a korábbi időben. Szóval boldog lennék, ha itthonról tolhatnám le legalább a szorgalmi időszakot.
2021. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!