Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dolgozat a suliban? Lentebb.

Dolgozat a suliban? Lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itthonról tanulok családi okokból, viszont a hétre bejelentettek egy dolgozatot abból a tantárgyból, amiből egész online alatt nem volt rendes dolgozat meg semmi, mivel a tanár is tudta, hogy ez csak szenvedés feleslegesen, a házikat osztályozta, és jelenlétibe visszatérve sem szívatta meg az osztályt, más tanárokkal ellentétben.

Szerintetek mennyire lenne úgymond "nemoké", ha erre az egy dogára bemennék és megírnám? Bemennék, gyors megírnám és eljönnék.

Trollok kíméljenek, én rendesen tanulok itthonról, szinte az összes tantárgyi órámon benn vagyok és jegyzetelek. Szimplán oltás hiányában és idős hozzátartozók miatt úgy döntöttünk, hogy én maradok online.

Köszi a válaszokat.



2021. máj. 17. 17:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a szakos tantárgyamról van szó.
2021. máj. 17. 17:39
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kérdezd meg az osztályfőnöködet vagy az adott tanárt.
2021. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Írj levelet a tanárodnak ezzel kapcsolatban. De egyébként nem úgy van, hogy aki igazoltan nem jár be annak a suliba be kell menni és ott megírni a dolgozatokat. Én így tudom, de javítsatok ki, ha nem így van.
2021. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!