Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Örülnétek ha ősztől megint...

Örülnétek ha ősztől megint lenne egy fél évig tartó digitális oktatás?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 14:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Na már! Annak még jobban ha 1 egész év lenne. Persze vírus nélkül!
2021. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%

9, érdekes nálunk levelező is ugyanígy van. Annyival igaz több, hogy nem egy-két pdf-et kaptam hanem egy egész félévnyit tárgyanként értve. Akkor miért járjak be? Ha otthonról tanulok legalább megspórolom a bejárást.

Én örülnék ha lenne ilyen távoktatás az egyetemeken. Jelenléti oktatás mellett is ugyanígy tanultunk mint online. Akkor mire a levelező? Ja, nekem nem kell a kontakt, mert én munka család mellett tanulok így az anyag a lényeg meg hogy levizsgázzak sikeresen.


"Hogy valakinek azért kell több százezer forintnyi tandíjat fizetnie, hogy a monitor előtt üljön és néha kiküldjenek neki egy-két pdf-et?"

2021. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
12 Értelemszerűen a nappali képzésekről beszélek.
2021. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen mindegy, én levelezőn nem akarok jelenlétit.
2021. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ezt elsőre is értette szerintem mindenki.
2021. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
2021. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Egyetem középiskola digitális oktatás lesz szerintem.
2021. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
17, úgy legyen!
2021. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem örülnék neki. Most fejeztem be a harmadévemet az általános orvosi szakon. Online volt szinte minden, betegágy melletti órák is. Hétfőtől lesz egy hónap nyári gyakorlatom belgyógyászaton. Nulla a gyakorlati tudásom .
2021. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy örülnék-e. Ha otthon minden király lenne, akkor több előnyét látnám. :D



Direkt elmentem koliba, hogy ne kelljen elviselni a szülőket, erre haza lettünk küldve... :/ Persze, vissza lehetett volna mennem a koliba, ha kérvényezem, hogy onnan vegyek részt a digitális oktatáson, csak tudtam, hogy milyen rossz ott a net, szóval inkább maradtam itthon.

Az a rész jó volt, hogy több időm volt, nagyobb volt az önálló tanulás, naponta mehettem a nagymamámhoz, aki három perc sétára lakik tőlünk.

Annak már kevésbé örültem, hogy minden nap veszekedés volt főképp anyámmal, olyan jellegű dolgokon, amibe normális ember nem köt bele. Meg lévén, hogy anyu és apu nincsenek jóban, anyámmal vagyok egy szobában, így nincs magánélet, amúgy is felszínesen szr a kapcsolatunk, este meg nem tudok annyira semmit csinálni, mert szobába nem csukhatok villanyt, mert ő alszik, a konyhába kiülve, meg mindenhová bevilágítok. És ja, elég szrul viseltem a magánélet hiányát, mert nekem speciel 2-3 szobatárs mellett több magánéletem és nyugtom van, mint anyámtól, és akkor arról már nem is beszélek, hogy, amikor a szülők veszekednek....


Szóval egyébként, ha ismét online oktatás lenne, de mondjuk nagyon kevés, szinte semmi online óránk lenne, és/vagy megoldanák a kolinkban, hogy ne csak a közös helyiségekben legyen viszonylag stabil wifi, hanem a szobákban is(nincs több ezrem mobilnetre, mert pl egy kamerás óra 45 perc alatt az 1Gb és akkor van egy nap több ilyen), akkor én lehet kisebb idő-intervallumokra kérvényezném, hogy beköltözhessek a koliba. Mondjuk, ha már túl sok volt a családból, akkor írnám is a kérvényt, hogy, hmm most bele akarok húzni a tanulásba, és koliból jobban megy... :D


(18)

2021. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!