Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz még digitális...

Szerintetek lesz még digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, fogunk még online oktatásban tanulni a következő tanévben? Egyre több országban felfutóban van a járvány a delta variáns miatt. A személyes véleményem szerint már nem lesz, de osszátok meg ti is a gondolataitokat.

2021. júl. 10. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Talán az oltások miatt mondanám azt hogy nem lesz, bár elég sokan azt mondják hogy újra online lesz. Majd meglátjuk, most élvezd inkább a szabad nyarat!
2021. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem de ezt mi nem tudjuk megmondani
2021. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd szeptembertől kiderül
2021. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
sztem lesz, rossz előérzetem van
2021. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
85%

én kérek egy digit oktatást ha nem is szept-től de úgy a rossz idő bejövetele nov elejétől úgy jövő áprilisig.


Köszönöm Viktor!


(ettől még nem szavazok rád, de azért köszi Viktor)

2021. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem valószínű.
2021. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem hibriddel vagy jelenlétivel fog kezdődni, majd november környékén ismét lezárnak mindent és jön az online oktatás. Persze ne legyen igazam, nekem is marhára elegem van belőle, de egyelőre ugyanaz történik mint tavaly :(
2021. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Maruzsa kijelentései se túl bíztatóak, azt mondta hogy ők optimisták, és jelenlétire készülnek.. kettő probléma is van ebben: eddig mindig optimisták voltak mégis 6 hónapig otthon ültünk. A másik hogy készülnek.. nem túl egyértelmű, na.
2021. júl. 10. 19:38
 9/20 anonim ***** válasza:
Hol mondott ilyet? Tudtommal csak arról nyilatkozott, hogy szeptemberig minden tankönyv megérkezik az iskolákba.
2021. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

[link]


itt például konkrétan kimondja hogy nem lehet kizárni hogy lesz digitális oktatás szeptembertől :D

2021. júl. 10. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!